کد خبر: 981992 A

​اعضای هیئت‌علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی «جلال آل احمد» با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، پس از پیشنهاد هیئت‌امنای این جایزه، سیدعباس صالحی در احکامی جداگانه، ابراهیم محمد حسن‌بیگی، حمید حسام، محمدرضا شرفی‌خبوشان، مصطفی جمشیدی، علی چنگیزی، ابوالفضل حری، مرتضی سرهنگی، مریم مشرف و محمدرضا بایرامی را به عنوان هیئت‌علمی سیزدهمین دوره این رویداد ادبی منصوب کرد. 

پیش‌تر، ابراهیم محمد حسن‌بیگی به عنوان دبیر علمی و مصطفی راضی جلالی به عنوان دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شده بودند. 

تصویب شیوه‌نامه اجرایی و نیز انتخاب هیئت‌داوران چهار بخش «داستان بلند و رمان»، «داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» از عمده‌ترین وظایف هیئت‌علمی جایزه ادبی «جلال آل احمد» است. 

در متن حکم اعضای هیئت‌علمی سیزدهمین دوره جایزه جایزه ادبی جلال آل احمد آمده است: «نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده شما در زمینه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان «عضو هیئت‌علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می‌شوید. مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین‌نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص این جایزه اقدام لازم را معمول فرمایید. » 

جلال آل احمد سیدعباس صالحی جایزه ادبی جلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر