کد خبر: 981450 A

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار»، فراخوان یازدهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه جشنواره مردمی عمار فراخوان یازدهمین دوره این رویداد سینمایی را در چهار بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «معرفی سوژه»، «فراخوان اکران مردمی» و «فراخوان‌های مردمی» خبر داد. 

در بخش «رقابت اصلی جشنواره» آثار دریافتی با قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، برنامه تلویزیونی، فیلم ما و فیلم‌نامه در موضوعات «رویای ایرانی»، «پایش و پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه ۸۸» با هم به رقابت می‌پردازند. 

بنابرین گزارش، فیلمسازان از چهارشنبه ۲۳مهر تا ۲۰ آبان فرصت دارند با مراجعه به سایت این جشنواره به نشانی Ammarfilm. ir نسبت به ثبت اثر خود اقدام کنند. همچنین حداکثر مهلت تحویل اثر به دبیرخانه جشنواره نیز ۲۵ آبان اعلام شده است. 

براساس دبیرخانه یازدهمین جشنواره عمار، آثار بخش مسابقه در صورت مهیا بودن شرایط با توجه به همه‌گیری کرونا، دی ماه و در سینما فلسطین تهران به اکران درمی‌آیند. 

همانند ادوار گذشته، دبیرخانه جشنواره عمار در فراخوان خود از علاقه‌مندان برای اکران مردمی آثار جشنواره دعوت کرده است تا با مراجعه به تارنمای جشنواره، نسبت به ثبت نام جهت نمایش فیلم‌ها در شهر و روستای خود اقدام کنند. 

جشنواره فیلم عمار جنگ اقتصادی ملت قهرمان نهضت جهانی مستضعفین حافظه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر