کد خبر: 981370 A

مدیرکل دفتر محوطه‌ها و بناهای تاریخی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: مراسم وداع با دو مدیر درگذشته این وزارتخانه، فردا سه‌شنبه ۲۲ مهر ۹۹ در حیاط ساختمان مرکزی وزارت برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید ادی احمدی روئینی (مدیرکل دفتر محوطه‌ها و بناهای تاریخی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی) با تسلیت درگذشت چهار نفر از همکاران وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، حین ماموریت در استان سیستان و بلوچستان، افزود: پیکر ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌اسلامی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، که بامداد امروز بر اثر سانحه رانندگی در محور نیکشهر به چابهار به دیار باقی شتافتند، امشب به زاهدان منتقل می‌شود.

او با بیان اینکه مرحوم محمدرضا سندگل و مرحوم امین چاجی از همکاران اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان وبلوچستان بودند، افزود: پیگیری و مذاکره با خانواده این دو عزیز در خصوص محل تشییع جنازه و تدفین در حال انجام است. اما پیکر مرحوم ابوالفضل عبیدی و مرحوم محسن شیخ‌الاسلامی به تهران منتقل می‌شود.

احمدی روئینی اضافه کرد: فردا به‌منظور ابراز همدردی با خانواده این دو عزیز، مراسمی کوتاه با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی با حضور مدیران ارشد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حیاط ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار می‌شود و همکاران وزارت میراث‌فرهنگی با این دو همکار سخت‌کوش و با اخلاق وداع خواهند کرد.

مدیرکل دفتر محوطه‌ها و بناهای تاریخی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و صحبت‌های مقدماتی با خانواده‌های مرحومان، به احتمال زیاد پیکر امین چاجی به خراسان جنوبی، محمدرضا سندگل به استان گلستان، ابوالفضل عبیدی به دامغان منتقل می‌شوند و محسن شیخ‌الاسلامی در بهشت زهرا(س) تهران به خاک سپرده خواهد شد.

احمدی خاطرنشان کرد: درگذشت این چهار نفر، خبر تلخ و تاسف‌باری است که همه مدیران و کارکنان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را متاثر کرده است و برای این عزیزان که در آستانه سالروز وفات حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) با دیدار حق شتافتند، طلب آمرزش و برای خانواده و همکاران آنان از درگاه خداوند متعال طلب صبر داریم.

دفتر محوطه‌ها و بناهای تاریخی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر