کد خبر: 981169 A

چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد امامی به ریاست قاضی مسعودی مقام صبح امروز (۲۱ مهر ماه) برگزار شد.

به گزارش ایلنا، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر پرونده به ریاست قاضی مسعودی مقام صبح امروز (۲۱ مهرماه) برگزار شد. در بخشی از این جلسه، متهم امامی درباره پرونده سریال شهرزاد صحبت کرد. وی گفت: در ابتدا سخنم با اهالی رسانه است. بدیهی‌ترین خواسته من این است که به همان میزان که کیفرخواست را پوشش دادید دفاعیات من را نیز پوشش دهید. بزرگترین مشکل من طی این چند سال بایکوت رسانه‌ای بوده. 

متهم امامی گفت: در ادامه از ظلم بزرگی که در حق بازیگران شریف سریال شهرزاد شد و از آن‌ها به دلیل همه توهین‌هایی که به خاطر من صورت گرفته بود، با تمام وجود عذرخواهی می‌کنم و از نامه حمایتی که برای مرخصی من نوشتند کمال تشکر را دارم. از اینکه به خاطر این نامه مورد حمله رسانه‌های قرار گرفتند عذرخواهی می‌کنم. 

این متهم گفت: من از کودکی کار کردم و ساخته‌ام و می‌سازم. تشنه شهرت نبودم و نیستم و از دقایق زندگی برای تحقق رویاهایم استفاده کردم و کارنامه‌ام مستندترین متن دفاعیه من است. 

متهم امامی گفت: آقای قهرمانی در تلاش هستی که زمینه برچیده شدن سفره صدها نفوذ را فراهم کنی و آنچه که گفتی و کردی فساد ستیزی نبود. 

وی در ادامه با اشاره به عناوین برخی از سریال‌ها و فیلم‌هایی که خود در تولید آن‌ها نقش داشته است، گفت: این‌ها همه محصول ذوق و خلاقیت من به سینما است. 

امامی در ادامه خطاب به نماینده دادستان گفت: من نیز امکان دادخواهی از خدا را داشتم و تا جایی که توانستم از جهان تصویر زیبا وامید بخش ساختم. 

متهم امامی گفت: بالاترین رتبه آی‌ام دی بی‌در سریال‌های بخش خصوصی را دارم، محصول من پلی کربنات است و من وام صادراتی نگرفتم.

وی گفت: نمی‌دانم چه دفاعی کنم، چون نمی‌دانم چه پرونده‌ای دارم چراکه اصلاً پرونده‌ای ندارم و این پرونده نیست، من با موجودیت واقعی سر و کار ندارم.  

متهم امامی در ادامه بیان داشت: با تمام اجحافی که به من رفت جام شوکران را نوشیدم و امروز در محضر دادگاه هستم.

مفاسد اقتصادی بانک سرمایه سریال شهرزاد محمد امامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر