کد خبر: 980699 A

عزت الله مهرآوران که به عنوان اولین بازیگر مرد به پروژه تلویزیونی «شاهد»، با کارگردانی سیدسجاد حسینی پیوسته بود، به دلیل تداخل فیلمبرداری این پروژه با یک پروژه دیگر از ادامه همکاری با مجموعه «شاهد» انصراف داد.

به گزارش ایلنا، مجموعه تلویزیونی «شاهد» با کارگردانی و نویسندگی سید سجاد حسینی و تهیه‌کنندگی سیدعارف امامی، چندی پیش وارد مرحله انتخاب بازیگر شد و عزت الله مهرآوران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز به عنوان اولین بازیگر مرد به پروژه پیوست. 

حال پس از گذشت یک هفته، مهرآوران به دلیل همزمانی فیلمبرداری این دو پروژه ناچار شد تا از ادامه همکاری با مجموعه تلویزیونی «شاهد» انصراف دهد. 

قرار است مجموعه تلویزیونی «شاهد»،   در شِش فصل ۲۵ قسمتی، از داستان زندگی شهدای دفاع مقدس تا شهدای انقلاب را روایت کند و روی آنتن شبکه سه سیما ببرد. 

سایر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از سید احمدرضا منتظرالمهدی (مشاور پروژه)، سید سجاد حسینی (کارگردان و سرپرست نویسندگان)، سیده شیدا امامی (طراح)، رها پرویزی (مدیر تولید و جانشین تهیه)، زهرا سالکی (طراح گریم)، مریم میرباقری (طراح صحنه و لباس)، امیر نخجوان (مدیر صدابرداری)، کیوان شعبانی (مدیر تصویر برداری)،  شهرزاد آذخ، محمدحسین آسفری  (عکاس)، مهسا بهادری (روابط عمومی).

شبکه سه سیما عزت‌الله مهرآوران مجموعه تلویزیونی شاهد سیدسجاد حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر