کد خبر: 980501 A

در مراسم تکریم و معارفه معاونت صدا مطرح شد؛

​حمید شاه آبادی معاون سابق صدای رسانه ملی در سخنانی بیان کرد که به خواست خود به سیما نرفته است.

به گزارش ایلنا، آیین تکریم و معارفه معاون صدای رسانه ملی امروز ۱۹ مهرماه با حضور حمید شاه‌آبادی معاون سابق صدا و علی بخشی زاده معاون صدا، حجت‌الاسلام موسوی قائم مقام رییس رسانه ملی، حسین رضی مشاور رییس رسانه ملی، مدیران و برنامه سازان شبکه‌های رادیویی برگزار شد. 

در ابتدای این مراسم، محمد محمدزاده و اسماعیل آذر به این نکته اشاره کردند که رادیو نسبت به گذشته پیشرفت کرده است و در طول مدیریت حمید شاه‌آبادی اصلاحات کیفی و ساختاری مناسبی صورت گرفته است. 

شاه‌آبادی: به خواست خودم از رادیو نرفتم

حمید شاه‌آبادی در این مراسم گفت: از ابتدا سعی کردم با تمام وجود به وظیفه خود عمل کنم و در این مدت همیشه شاهد زحمات و خدمات همکاران در رادیو بودم و قدردان آن‌ها هستم. 

وی با اشاره به اینکه من به خواست خود از رادیو نرفتم گفت: جمع فوق‌العاده توانمندی در رادیو مشغول به فعالیت هستند که با ویژگی‌های این همکاران و سرمایه‌های معنوی، رادیو می‌تواند پیشرفت زیادی کند. 

معاون سابق رسانه ملی در پایان از همکاران خود تشکر کرد و برای علی بخشی زاده، معاون جدید صدای رسانه ملی، آرزوی موفقیت کردند. 

بخشی زاده: رادیو باید جریان ساز باشد

علی بخشی زاده معاون جدید صدای رسانه ملی، در این مراسم بیان کرد: رادیو باید در شرایط کنونی و تکثر رسانه‌ها، جریان ساز باشد تا بتواند بر مخاطب اثر بگذارد. رسانه خنثی سودی ندارد و فقط سرمایه ملی را از بین می‌برد. 

وی افزود: رادیو باید مسئله محور شود و هر یک از شبکه‌های رادیویی باید گوشه‌ای از این مسائل را حل کند. 

معاون جدید صدای رسانه ملی در ادامه تصریح کرد: نشاط آفرینی و ایجاد امید در عین پرسش‌گری مانند اکسیر است و نقش مهمی را در رادیو ایفا می‌کند. همکاران ما باید با انگیزه بسیار بالا و همت در این راه به ما کمک کنند و ان‌شاءالله خداوند ما را در این را موفق کند و شرمنده شهدا و مردم نشویم. 

سازمان صدا و سیما حسین رضی حمید شاه‌آبادی علی بخشی‌زاده معاونت صدا سازمان صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر