کد خبر: 979338 A

یکشنبه ۲۰ مهرماه آخرین مهلت اعلام شده برای دریافت عکس و آثار عکسواره حسینی «جان من است او» تعیین شده و امکان تمدید این زمان به هیچ عنوان وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، مهدی سروری (دبیر فراخوان عکسواره حسینی جان من است «او») ضمن تاکید بر این زمان یادآور شد: بنابر گزارش دریافتی از دبیرخانه، بخش‌های گوناگون فراخوان پذیرای عکس و آثار شرکت‌کنندگان است و رصد کشوری ما از اطلاع و آمادگی عکاسان و شرکت‌کنندگان در استان‌های سراسر کشور گواه بر بی‌نیازی تمدید مهلت اعلام شده دارد.

سروری همچنین یادآور شد: طی پویشی تعریف شده و دعوتی همگانی، توانمندی و تعریف دیدگاه ۴۰ عکاس و هنرمند را پیرامون رصد آئینی و عکاسی از عاشورای حسینی در صفحه مربوط به این دبیرخانه با نشانی: janeman_ast_oo منتشر کرده است که هر یک از منظری به ابعاد فرهنگی_هنری این واقعه پرداخته‌اند.

نخستین فراخوان عکسواره حسینی «جان من است او» از سوی مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران و با همراهی سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری دفتر رسانه تخصصی پایگاه عکس چیلیک در حال برگزاری است.

این فراخوان حرفه‌ای عکس در چهار بخش: عکس مستند، تصویرسازی عکس محور، پروژه عکاسی و مقاله نظری در نخستین روز از ماه محرّم منتشر شده و با در نظر گرفتن یک «چلّه حسینی» از عاشورا تا اربعین فرصتی برای انتخاب و ارسال فایل عکس در اختیار عکاسان و علاقمندان قرار داده است.

برگزارکننده ضمن در نظرگرفتن حق التالیف و گواهی حضور معتبر برای عکاسان راه یافته، از چشم اندازهایی هدفمند برای نگاه تیزبین عکاسان به عنوان اهداف برگزاری این عکسواره حسینی یاد کرده که در متن فراخوان به آن اشاره کرده است.

رسانه عاشورا فراخوان سازمان تبلیغات اسلامی آخرین مهلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر