کد خبر: 979170 A

تولید مستند کوتاه «دوربین فرانسوی» به کارگردانی اردوان زینی‌سوق به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، این مستند که چهارمین مستند زینی‌سوق است سال گذشته در استان‌های فارس و تهران تصویربرداری شده است و موضوعی اجتماعی دارد. 

مستند ۳۰ دقیقه‌ای «دوربین فرانسوی» درباره یک خانواده فرانسوی است که با دوچرخه به کشورهای مختلف سفر می‌کنند و در مسیر سفر به ایران، اتفاقاتی برای آن‌ها می‌افتد. فیلم به دنبال آن اتفاقات، به بررسی موضوع از منظر مردم‌شناسی و جامعه‌شناسی می‌پردازد. 

چهره‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی مطرح کشور همچون محمدرضا اصلانی، دکتر صادق زیباکلام، دکتر نعمت‌الله فاضلی و… در این مستند حضور دارند. 

پیش‌بینی می‌شود رونمایی و اولین اکران مستند کوتاه «دوربین فرانسوی» در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اتفاق بیفتد. 

عوامل مستند «دوربین فرانسوی» عبارتند از: طراح و کارگردان: اردوان زینی سوق، تهیه‌کنندگان: کیوان کثیریان و اردوان زینی سوق، مجری طرح: گلاره عباسی، تدوین: احسان شادمانی، فیلم‌بردار: وکیل زعفرانی، صدابردار علیرضا نوین‌نژاد و محمدحسن شریعتی، صداگذار: احسان افشاریان، اصلاح رنگ: حسام رحمانی، عکاس: احسان آقایی، طراح پوستر: افشین ضیائیان، مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی، محصول موسسه فرهنگی هنری هفت رخ معاصر.

مستند صادق زیبا کلام محمدرضا اصلانی دوربین فرانسوی اردوان زینی‌سوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر