کد خبر: 978171 A

فیلم کوتاه مینا برنده‌ی تندیس بهترین بازیگر زن جشنواره ملل اتریش شد.

به گزارش ایلنا، چهل و هشتمین سال جشنواره ملل اتریش به پایان رسید و نیکا شهباززاده برای فیلم کوتاه مینا برنده‌ی تندیس بهترین بازیگر زن شد. 

آوازه شاهنواز کارگردان این فیلم که به دعوت جشنواره در اختتامیه حضور داشت، این جایزه را به نمایندگی از بازیگر فیلمش دریافت کرد. 

این هفتمین حضور بین المللی «مینا» بود که اولین جایزه‌ی این فیلم را به همراه داشت. پیشتر «مینا» کاندیدای جایزه‌ی بهترین فیلمنامه از جشنواره فیلم کوتاه مستقل استکهلم شده بود که این رویداد به جهت محدودیت‌های کرونایی در ماه دسامبر برگزار خواهد شد. 

لیست عوامل اصلی این فیلم به شرح زیر است: نویسنده و کارگردان: آوازه شاهنواز، تهیه کننده: محمدرضا رسولی، بازیگران: نیکا شهباززاده، امیر بهادر اورعی، شراره رنجبر، دنیا طاهونه چی، مجری طرح: خانه بین الملل بامداد، مدیر فیلمبرداری: نیما ممتاز، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: میثم حسن لو، تدوین: نیما ممتاز، صداگذاری: محمد مهدی جواهرزاده، موسیقی: سیاوش راد، دستیار کارگردان: شراره جعفری جوزانی، عکاس: فرنوش حکمت، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی صادقی، دستیار تولید: اردوان نوین کاشانی، مشاور: شبنم شاهرخی، ترجمه: مهشید موقعی، مدیر روابط عمومی: محمد حیدری.

فیلم کوتاه مینا جشنواره ملل اتریش نیکا شهباززاده آوازه شاهنواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر