کد خبر: 978149 A

تصویربرداری سریال «زمین گرم» به نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت‌الله این روزها مراحل پایانی تصویربرداری را سپری می‌کند.

به گزارش ایلنا، در حالیکه این شب‌ها پخش سریال «زمین گرم» از شبکه سه سیما به میانه راه رسیده است، تصویربرداری این سریال به نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت اله در تهران ادامه دارد. 

«زمین گرم» با لحنی متفاوت از جراحت و برادرجان در همان فضای برادرانه و بستر خانواده در حال نگارش است که سه‌گانه نعمت اله را تکمیل می‌کند. 

بنا بر این گزارش، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، مرجان شیرمحمدی، علیرضا آرا، شیوا ابراهیمی، دنیا مدنی، صادق برقعی، مرتضی درویش و با حضور افتخاری پریوش نظریه از بازیگران این سریال هستند. 

در خلاصه قصه این سریال آمده است: گندم در زمین چون جنین در رحم گرم مادر رشد می‌کند و به دنیا می‌ آید.  قصه زمین گرم قصه تلاش گندم و انسان در کنار هم است و یک خالق که به هر دو جان داده است و محافظ هر دو است در طوفان‌های گذرای زندگی. 

نعمت اله برای اولین بار کارگردانی سریالی را عهده دار شده است و پیش از این به عنوان نویسنده فعالیت داشت. سریال‌های برادرجان، جراحت، شیدایی، مدینه، میکائیل، خواب زده، زیر هشت، پشت بام تهران، عقیق، زیرپای مادر و… از سریال‌هایی است که به قلم نعمت اله تهیه و تولید شده است.

مرجان شیرمحمدی علیرضا خمسه نادر فلاح اصغر همت کامران تفتی محمدرضا شفیعی سعید نعمت الله زمین گرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر