کد خبر: 977679 A

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اکران ۲ فیلم جدید از هفته آینده، از اکران استانی فیلم «درخت گردو» در هفته وحدت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی شایسته (سخنگوی شورای صنفی نمایش) با اشاره به خروجی جلسه امروز شورا گفت: در این جلسه مقرر شد فیلم سینمایی «تله‌پاتی» به کارگردانی رضا شالچی و «کله پوک» به کارگردانی جواد مزدآبادی از هفته آینده و بعد از تعطیلات سینماها اکران خود را آغاز کنند. 

وی افزود: همچنین مقرر شد تمامی سینماها می‌توانند فیلم‌ها را به نمایش بگذارند. ضمن اینکه تمامی فیلم‌هایی که پیش از تعطیلات اکران داشتند، نمایش آن‌ها ادامه پیدا کند. 

شایسته اضافه کرد: شورای صنفی نمایش به اتفاق آرا تصمیم گرفت از اکران فیلم «پیشی میشی» در تهران و شهرستان‌ها حمایت ویژه کند. البته حمایت از تمام فیلم‌ها را در دستور کار داریم اما فیلم آقای احمدی به دلیل حضور بخش خصوصی از حمایت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. 

سخنگوی شورای صنفی افزود: فیلم سینمایی «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از ۸ تا ۱۳ آبان سال جاری به مناسبت هفته وحدت در کردستان به اکران درمی‌آید و شرکت فیلمیران پخش این فیلم را برعهده دارد. 

وی با بیان اینکه برای خروجی شورای اکران آنلاین باید به جمع‌بندی برسیم، گفت: روز سه‌شنبه با آقای حسین انتظامی پیرامون اکران آنلاین جلسه‌ای خواهیم داشت و درباره آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مرتضی شایسته شورای صنفی نمایش محمدحسین مهدویان درخت گردو پیشی میشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر