کد خبر: 976970 A

فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی، به کارگردانی مونا زندی حقیقی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری با فروش۳۸ هزار و ۳۴۶ بلیت در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «بنفشه آفریقایی» که از روز سه‌شنبه (۱۱ شهریور) وارد اکران آنلاین شد، با گذشت۳۰ روز از اکران با مجموع فروش ۳۸هزار و ۳۴۶ بلیت فروخته شده در دو بستر وی او دی (فیلیمو و نماوا) به پایان اکران آنلاین خود رسید. 

در دومین فیلم سینمایی مونا زندی حقیقی، فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، رضا بابک، ندا جبرائیلی و رویا جاوید نیا بازی کردند که با فروش ۷۶۶ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان به زودی وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت، این فیلم برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد که در آن جشنواره برای رشته‌های بهترین بازیگر نقش اول زن با بازی «فاطمه معتمدآریا» و بهترین موسیقی متن با هنرمندی «پیمان یزدانیان» نامزد شده است. 

همچنین سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا با فیلم‌های بی‌حسی موضعی، دوئت، هایلایت، ایستگاه اتمسفر، گیلدا و زن‌ها فرشته‌اند ۲ به کار خود ادامه می‌دهد که پیش از این فیلم‌های «خروج»، «زیر نظر»، «طلا»، «هفت و نیم»، «لتیان»، «خوب، بد جلف ۲» و… در این دو بستر به نمایش درآمده‌اند.

فاطمه معتمدآریا علیرضا شجاع‌نوری بنفشه آفریقایی نماوا فیلیمو اکران آنلاین مونا زندی‌حقیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر