کد خبر: 976281 A

در اولین اکران مردمی فیلم پیش میشی مطرح شد:

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی پیشی میشی شب گذشته چهارشنبه ۹ مهر ماه با حضور احمد احمدی، تهیه‌کننده و حسین قناعت، کارگردان و بازیگران و سازندگان فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش ایلنا، احمد احمدی تهیه کننده فیلم پیشی میشی با تشکر از مخاطبان برای حضور در سالنهای سینما گفت: من نمی‌خواستم در این شرایط فیلم را اکران کنم ولی حدود یک ماه پیش وقتی سالنهای خالی سینما را دیدم بسیار ناراحت شدم و امیدوارم دیگران نیز فیلمهای خوب خود را اکران کنند تا سینماها دوباره کمی رونق بگیرد. متاسفانه ۸۰ درصد مردم نمی‌دانند که سینماها باز است و باید اطلاع‌رسانی بهتری صورت بگیرد و سینما دوباره پررونق باشد.

حسین قناعت کارگردان فیلم پیشی میشی طی سخنانی گفت: خوشحالم که دوباره سینما باز شده و خود من بعد از هفت ماه توانستم برای اکران فیلمم به سینما بیایم و مردم را در سالن ببینم و امیدوارم ویروس منحوس کرونا زودتر برود و بازهم سینماها رونق بیشتری بگیرد و مردم آسوده‌تر به سینما بیایند. من از احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم که صاحب اصلی فیلم هستند، تشکر می‌کنم که امکان ساخت پیشی میشی را فراهم کرد. 

بهاره رهنما یکی از بازیگران فیلم نیز با تشکر از مردم برای حمایت از هشتگ سینما تعطیل نیست، گفت: من خودم به بیماری کرونا مبتلا شدم واین بیماری بسیار بیماری سختی است و از همه می‌خواهم که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: من چند بار با احمد احمدی تهیه کنند و حسین قناعت همکاری داشتم و سینمای کودک برایم بسیار مهم است و سعی کردم تا به این سینما توجه ویژه‌ای داشته باشم. 

رهنما افزود: با جرات می‌گویم که نقشهای فیلم‌ها در سینما در باند بازی‌های خصوصی رد و بدل و تقسیم می‌شود و امثال من که اهل باند بازی نیستیم معمولا کم کار می‌کنیم و امروز تمیزترین سینما، سینمای کودک است و خوشحالم که فیلم کودک و خانواده پیشی میشی را کار کردم. 

وی ادامه داد: در دوران کرونا کودکان بیشتر از سایر گروه‌ها تحت فشارهستند و بیشتر در معرض خطر قرار دارند و ارتباطات و ازادی ندارند در حالی که کودک در راهی و ازادی است که احساس کودکی می‌کند لذا باید بیشتر به کودکان توجه کنیم. 

رضا شفیعی جم بازیگر دیگر فیلم پیشی میشی نیز گفت: امروز چه بخواهیم چه نخواهیم شرایط به گونه‌ای است که بدلیل کرونا همه ماسک می‌زنیم و باید پروتکل‌ها را رعایت کنیم اما امیدواریم روزنه سینما بسته نشود. 

وی ادامه داد: متاسفانه ما یک رفتار و اخلاق منفی داریم و این است که گرایش به سمت غم و منفی بیشتر از شادی است و تنها روزنه‌ای که می‌تواند به جامعه شادی تزریق کند سینما و بخصوص سینمای کودک و خانواده است و من از احمد احمدی و حسین قناعت سپاسگذارم که این فیلم را ساختند. 

نفیسه روشن بازیگر دیگر فیلم نیز گفت: ما نه تنها در زمان ساخت این فیلم لذت بریدم بلکه واقعا زندگی کردیم و امیدوارم مخاطبان نیز از دیدن این فیلم لذت ببرند. 

در این مراسم طاها و ماهان عابدی و… حضور داشتند.

بهاره رهنما احمد احمدی حسین قناعت رضا شفیعی‌جم اکران مردمی پیشی میش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر