کد خبر: 975983 A

سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه‌های مازندران از انتخاب عشرت کراری به سمت مدیر عاملی خانه مطبوعات این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی یوسفی از برگزاری جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های مازندران به‌منظور بررسی استعفای سینا قربانی که در سمت مدیر عاملی این خانه مشغول فعالیت بود، خبر داد و گفت عشرت کراری جایگزین وی در این سمت شده است.

وی افزود: با توجه به ارسال نامه استعفای وی به رئیس هیئت مدیره در تاریخ پنجم مهرماه، جلسه فوق العاده برای بررسی استعفا و تعیین تکلیف مدیریت خانه عصر امروز با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسین برگزار شد.
سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه‌های مازندران خاطرنشان کرد: اعضای هیئت مدیره پس از بررسی دلایل استعفا با درخواست وی موافقت و ضمن تقدیر از تلاش‌های سینا قربانی در مدت زمان مسئولیت، در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید از بین چند گزینه پیشنهادی به بحت و تبادل نظر پرداختند.

یوسفی با تقدیر از اعلام آمادگی بسیاری از چهره های مطرح رسانه‌ای استان برای قبول مسئولیت، خانم عشرت کراری از بانوان فعال و پرتلاش رسانه‌ای مازندران را به سمت مدیر عاملی خانه مطبوعات و رسانه‌های مازندران منصوب کرد.

سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه‌های مازندران با بیان اینکه انتخاب یک بانوی رسانه ای برای اولین بار در تاریخ مطبوعات استان برای این سمت صورت گرفته است، بیان داشت: بخش قابل توجهی از فعالان رسانه‌ای استان، بانوان پرتلاش و فرهیخته هستند و امیدواریم این انتخاب فصل تازه‌ای از حضور پرشورتر این قشر زحمت‌کش را به دنبال داشته باشد.

یوسفی در پایان گفت: به زودی نشست اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نمایندگان مناطق، رابطین و دبیران کمیته‌های استانی این خانه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و معاون فرهنگی و رسانه‌ای این اداره کل برگزار و مدیرعامل جدید رسماً معارفه می‌شود.

رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مطبوعات معارفه هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر