کد خبر: 975668 A

فیلم کوتاه سور بُز به نویسندگی و کارگردانی سعید زمانیان و تهیه‌کنندگی حسن محمدی و غلامرضا احمدی برنده جایزه بهترین فیلم کودک سیزدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو شد.

به گزارش ایلنا، جشنواره فیلم‌های ایرانی سان فرانسیسکو (IFF)  نخستین جشنواره مستقل فیلم‌های ایرانی خارج از ایران به شمار می‌آید که به هیچ سازمان و نهاد سیاسی یا مذهبی وابسته نیست.

این جشنواره که در سال ۲۰۰۸ آغاز به کار نمود، رویدادی سالیانه به شمار می‌آید که فیلم‌های سینمایی و کوتاه مستقلی از سراسر جهان را که توسط فیلم‌سازان ایرانی و یا درباره ایران ساخته شده‌اند، به نمایش می‌گذارد.

این جشنواره، جایگاهی برای فیلمسازان ایرانی که در سراسر جهان زندگی می‌کنند نیز محسوب می‌شود تا در آن دیدگاه‌ها و استعدادهای خود را از طریق رسانه هنری فیلم و سینما ارائه نمایند.

این جشنواره به منظور حمایت از سینما و فرهنگ ایران در جامعه ایرانی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و فراتر از آن راه‌اندازی شد.

عوامل تولید این فیلم کوتاه:

نویسنده و کارگردان: سعید زمانیان،

تهیه‌کننده: حسن محمدی - غلامرضا احمدی

بازیگران: توماج دانش بهزادی – سپیده دستینه – یزدان کوکبی صبا، مدیر فیلمبرداری و تدوین: پویان آقابابایی، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو، طراح گریم: سید جلال موسوی، صدابردار: محمد حبیبی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مرضیه اکبرنژاد، مدیر تولید: سمیرا قربان نژاد، طراحی و ترکیب صدا: حسین قور چیان، تصحیح رنگ: پویان آقا بابایی، جلوه‌های ویژه بصری: رضا انصارین، ساخت پروتز سر بز: سیدجلال موسوی –گروه هنری دل (Dellartgroup)، مشاور رسانه‌ایی: مریم بابایی، پخش بین‌المللی این فیلم را امیرنادر بابایی برعهده دارد.

سور بز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر