کد خبر: 975132 A

فیلم سینمایی «تی‌تی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آیدا پناهنده در اولین حضور جهانی خود در سی و سومین فستیوال بین‌المللی فیلم توکیو حضور خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، برگزارکنندگان فستیوال توکیو قصد دارند رویداد امسال را به صورت فیزیکی و همراه با اکران‌های عمومی در سینماهای توکیو، البته با محدودیت‌هایی برگزار کنند.

همچنین به دلیل شرایط ویژه امسال، فستیوال فیلم توکیو بخش جدیدی را به نام Tokyo Premiere ۲۰۲۰ ابداع کرده که شامل حدود سی فیلم است و ترکیبی خواهد بود از بخش‌های مسابقه، چشم‌انداز آسیا و سینمای ژاپن که در سال‌های گذشته به تفکیک برگزار می‌شدند. به‌جای جوایز مرسوم همه ساله، قرار است تنها جایزۀ ویژۀ تماشاگران به یک فیلم اهدا شود.

فیلم سینمایی «تی‌تی» چهارمین ساختۀ سینمایی آیدا پناهنده است و کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب پخش جهانی این فیلم را بر عهده دارد. پیش از این فیلم سینمایی «مجبوریم» پنجمین ساخته رضا درمیشیان نیز به جشنواره توکیو راه یافته بود. 

پارسا پیروزفر، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، سودابه جعفرزاد، امیر حامد، مهدی فریضه، هیلدا کردبچه، رضا عموزاد، زینب شعبانی، هانیه کاظمی و مهرانه به‌نهاد بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

هوتن شکیبا پارسا پیروزفر الناز شاکردوست آیدا پناهنده تی‌تی جشنواره توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر