کد خبر: 973973 A

تیزر رسمی فیلم سینمایی پیشی‌میشی به تهیه‌کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «پیشی‌میشی» از روز چهارشنبه ۹ مهر در سینماهای سراسرکشور اکران می‌شود و در آستانه اکران فیلم تیزر رسمی آن که توسط امیر شیبان خاقانی ساخته شده رونمایی و منتشر شد. 

احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم درباره دلایل اکران فیلم گفت: «پیشی میشی» را نمی‌خواستم فعلا  اکران کنم اما وقتی وضعیت اسفناک سالن‌های خالی سینما و پردیس‌‌ها را دیدم تصویری از لاله زار امروز که روزگاری روح سینما و تماشاگرانش در آن زنده بود در ذهنم نقش بست و بسیار ناراحت شدم، تصمیم گرفتم فیلم را اکران کنم حتی برای روشن ماندن چراغ یک سالن سینما، در حالی که پیشی میشی را با هزینه شخصی بدون حتی یک ریال کمک دولتی ساخته‌ام دلم نیامد شاهد تعطیلی سینماها باشم.

وی افزود:  من هم می‌توانستم فیلمم را درگنجه نگه دارم و بعد از کرونا اکران کنم، در واقع «پیشی میشی» را قربانی و پیش مرگ حیات سینما کردم اما مطمئنم مردم ما را تنها نخواهند گذاشت و مزد زحمات‌‌مان را خواهیم گرفت.

وی در پایان گفت: در شرایط فعلی با توجه به رعایت مسائل بهداشتی سینماها امن‌ترین نقاط هستند و خانواده‌ها و تماشاگران سینما نگران حضور در سینما نباشند.

رضا شفیعی‌جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر، عباس محبوب، طاها و ماهان عابدی ترکیب بازیگران «پیشی میشی» را تشکیل می‌‌دهند که از صبح چهارشنبه ۹ مهر در سینماهای سراسر کشور به نمایش در خواهد آمد.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: امیر معقولی، تدوین: محمد توکلی، صداگذاری و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، موسیقی متن: محمد احمدی، جلوه‌های ویژه تصویری: علی تصدیقی، طراح گریم: کامران خلج، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهدی مطلبی، ساخت تیزر و آنوس: امیر شیبان خاقانی، ساخت  تیتراژ: سپهر جهانگیری

پخش پیشی میشی برعهده رسانه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی است.

 

بهاره رهنما احمد احمدی ارژنگ امیرفضلی حسین قناعت پیشی میشی رضا شفیعی‌جم سینما و کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر