کد خبر: 972453 A

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ویژه‌برنامه‌هایی به همت پایگاه مقاومت بسیج مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تدارک دیده شده است.

به گزارش ایلنا، پایگاه بسیج مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برای نخستین بار با همکاری موزه شهدا اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی با عنوان «هنر دست دربندان هنرمند» با محتوای صنایع دستی ایثارگران اسیر دربند رژیم بعثی عراق در جنگ تحمیلی نموده است که طی هفته دفاع مقدس در صفحات فضای مجازی مجموعه نیاوران به نمایش گذاشته می شود.

برگزاری نمایشگاه «خاطرات دفاع مقدس» به صورت همزمان در سه نقطه از مجموعه نیاوران با محتوای نمایش عکس‌هایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، تجدید بیعت مردم با آرمان های شهدا در مناطق جنگی و همچنین تصاویری از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه طراحی و نصب بنرهای ویژه بزرگداشت این ایام در فضای باز این مجموعه، بخش دیگری از برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس است.

همچنین پایگاه بسیج مجموعه نیاوران در هفته دفاع مقدس، به منظور ارتقای سلامتی همکاران با دعوت از پزشکان و کارشناسان مربوطه اقدام به انجام تست بینایی سنجی و غربالگری قند و فشار خون نموده است. برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب دیگر برنامه پیش بینی شده در هفته یاد شده است.

بسیجیان و کارکنان مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با شرکت در مسابقات فرهنگی و ورزشی که به مناسبت هفته دفاع مقدس از سوی مرکز مقاومت بسیج وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شده است، به یادبود و بزرگداشت این ایام پرداخته‌اند.

دفاع مقدس مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر