کد خبر: 971946 A

دبیرخانه جایزه مهرگان با انتشار فراخوان دوره‌های بیست و یکم و بیست و دوم جایزه مهرگان ادب داخل ایران، از نویسندگان و ناشران دعوت کرد تا سه نسخه از رمان‌ها و مجموعه داستان‌های خود را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه جایزه مهرگان با انتشار فراخوان دوره‌های بیست و یکم و بیست و دوم جایزه مهرگان ادب داخل ایران، از نویسندگان و ناشران دعوت کرد تا سه نسخه از رمان‌ها و مجموعه داستان‌های خود را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

در این دوره جایزه مهرگان ادب کتاب‌هایی که چاپ اول آن‌ها در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ در ایران منتشر شده در بخش اصلی جایزه و کتاب‌هایی که به زبان مادری نویسنده - در حوزه فرهنگ و جغرافیای ایران- نوشته و سپس به فارسی برگردان شده است در بخش ویژه جایزه داوری خواهد شد.

مهلت ارسال آثار منتشر شده در سال ۱۳۹۸ تا نیمه اول سال ۱۳۹۹ تا پایان آبان‌ماه ۱۳۹۹ و آثار منتشرشده در نیمه دوم سال ۱۳۹۹ تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

در بخش ویژه جایزه مهرگان ادب -ادبیات زبان مادری- فقط رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی ارزیابی می‌شود که ترجمه فارسی آن‌ها در فاصله سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۹ در ایران منتشر شده باشد.

نشانی برای ارسال کتاب‌: تهران - صندوقپستی ۵۵۵-۱۹۶۱۵

پست الکترونیک: mehreganprize@gmail.com

کانال فارسی جایزه مهرگان: https://t.me/mehreganprize_fa

دبیرخانه جایزه مهرگان: @mehreganprize

شماره ارتباط اینترنتی: +۹۸۹۳۰۹۱۲۷۲۱۷

دبیرخانه جایزه مهرگان

۱مهرماه ۱۳۹۹

فراخوان جایزه مهرگان مهرگان ادب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر