کد خبر: 971710 A

خانه استیو در کاشان با هدف نمایش آثار عکاسان بزرگ جهان، سلسله نمایشگاه‌های دوستان استیو را برگزار می‌کند که در نخستین سری، عکس‌های کنرو ایزو این روزها به تماشا است.

به گزارش ایلنا، آثار کنرو ایزو (عکاس ژاپنی) از جمعه‌ ۲۸ شهریور در خانه استیو به تماشا درآمده است. این نمایشگاه که شاملِ ۲۷ قطعه عکس از سه مجموعه معروفش مکان‌های مقدسِ، طبیعت بی جان و آبی است، تا تاریخ ۹ آبان‌ماه در طبقه‌ی پایینِ خانه استیو واقع در خیابان باباافضل، خیابان شهیدان دقیقی، انتهای پارکینگِ جنبِ مسجد جامع برپا خواهد بود. 

جالب اینکه دقیقا پاییز سال پیش، کنرو ایزو به دعوت خانه استیو در ایران بود و بخش‌هایی از سه مجموعه شاخص او به تماشا هم درآمد؛ عکس‌های او در مجموعه مکان‌های مقدس با محوریت انسان و معنویتِ پرستش است، در مجموعه «طبیعت بی‌جان»، ایزو به تجسم طبیعت بی‌جان با رنگ‌های ساده و سیاه و سفید پرداخته است. او در این مجموعه باتوجه و تأکید بر نور و تاریکی، این تضاد را با شوریدگی و شگفت انگیزی ویژه‌ای به نمایش درآورده است.مجموعه «آبی» این عکاس بین‌المللی به ترکیب بصری از عناصر بی‌جان در حوالی انسان در روزمرگی‌هایش پرداخته است؛ ترکیبی از وسایلی ساده در اطراف‌مان که در کنار هم به نمایشی از فضای سرد و سیال با رنگ آبی می‌پردازد.

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعتِ ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

گالری‌دار کنرو ایزو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر