کد خبر: 971706 A

رالی تور خودروهای مسافرتی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، رالی تور خودروهای مسافرتی با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹ در مسیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران – سمنان برگزار خواهد شد.

در رالی یاد شده شرکت‌کنندگان مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را ترک کرده و پس از عبور از شریف آباد، پاکدشت، ایوانکی، سرخه و گرمسار به شهرستان سمنان می‌رسند.

در این مسیر از جاذبه‌هایی همچون کاروانسرای تاریخی لاسجرد سرخه، کاروانسرای ده نمک و کاروانسرای شاه‌عباسی سمنان بازدید خواهند کرد.

گرامیداشت روز و هفته گردشگری، اعلام همگانی آغاز فعالیت رسمی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایش این وسیله‌های نقلیه مسافرتی به عنوان عنصری موثر در رونق گردشگری به‌ویژه گردشگری روستایی، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی در دوران کرونا و تشویق گردشگران و مردم به آغاز سفرهای مسئولانه و محدود، از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور است.

در برگزاری رالی یاد شده، تمامی قوانین و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت خواهد شد.

روز جهانی گردشگری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر