کد خبر: 971607 A

شبکه تلویزیونی اینترنتی روستا تی وی که در راستای شعار سال افتتاح شد، سعی دارد تا با نمایش زیبایی‌های زندگی و آداب‌ و ‌رسوم روستاییان و با محوریت «فرهنگ روستا» به تولید برنامه‌ها و محتوای جذاب بپردازد.

به گزارش ایلنا، شبکه اینترنتی تلویزیونی روستا تی وی که به تازگی راه اندازی شده در تلاش است تا با کنار زدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با نگاهی نو؛ زیبایی‌های زندگی و آداب و رسوم و سبک زندگی روستاییان را در حوزه‌های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، اقتصادی و… به تصویر در آورد.

در اساس‌نامه و راهبرد اساسی این شبکه اینترنتی تلویزیونی؛ ارائه برنامه‌ها و محتوای جذاب متناسب با دیدگاه روز و با محوریت «فرهنگ روستا»، «آموزش»، «اقتصاد روستا» و «سبک زندگی» و… تعریف شده است.

گسترش فناوری‌های نوین در عرصه کسب و کارهای روستایی و اقتصاد پایدار، نمایش ظرفیت‌هایی اقتصادی، اجتماعی و… موجود در روستاها، طراحی یک سیستم تلویزیون اینترنتی برای روستاها و تجمیع محتوا پراکنده تولید شده با موضوع روستا در فضای مجازی از دیگر اهداف این شبکه تلویزیونی به شمار می‌رود

توجه ویژه به مخاطبان به‌عنوان ذی‌نفعان اصلی، همکاری همه‌جانبه و حرفه‌ای با تولیدکنندگان و تهیه‌کنندگان محتوا در سینما و تلویزیون، توجه به نیروهای جوان و پرانگیزه و حمایت از استعدادهای کمتر دیده شده در حوزه برنامه‌سازی و ایده‌پردازی از اهداف جدی شبکه اینترنتی روستا TV است.

این شبکه اینترنتی تلویزیونی در راستای شعار «رونق و جهش تولید» و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر نظر پارک علم و فناوری و مرکز رشد و با مجوز رسمی از صداوسیمای جمهوری اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر راه‌اندازی و اجرا شد و قرار است که افتتاح رسمی این شبکه ۲۳ مهرماه آغاز شود.

روستا vod تلویزیون اینترنتی روستا تی وی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر