کد خبر: 970755 A

نمایشگاه نقاشی خط علیرضا روح‌الامینی با عنوان «خلوت مسیح» با موضوع عاشورا و امام حسین(ع) از چهارم تا هیجدهم مهرماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه نقاشی خط  علیرضا روح‌الامینی با عنوان «خلوت مسیح» با موضوع عاشورا و امام حسین(ع) از چهارم تا هیجدهم مهرماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

 در این نمایشگاه 30 اثر از آثار روح‌الامینی ‌در زمینه نقاشی خط با مضمون اشعار، القاب و ادعیه‌هایی پیرامون عاشورا در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

علیرضا روح‌الامینی در گفتگویی با ذکر این مطلب که به علت کم بودن آثار نقاشی خط با موضوع عاشورا بسیار علاقمند بودم تا رویدادی با چنین محتوای ارزشمندی برگزار کنم، خاطرنشان کرد: حضرت امام حسین(ع) آیینه جمال و جلال حضرت حق بر روی زمین است. آیینه نیز ابزار انعکاس حقایق است کاربرد آیینه در معماری عتبات عالیات و مقدسه نیز به همین دلیل است. از  این‌رو در این نمایشگاه از سه اثر که با تلفیق خط و آیینه‌کاری سنتی کار شده است، رونمایی می‌شود.

آیین گشایش نمایشگاه نقاشی خط  علیرضا روح‌الامینی با عنوان «خلوت مسیح» چهارم مهر ماه ساعت 17 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه تا هجدهم مهرماه می‌توانند با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی در روزهای عادی از ساعت 10 الی 19 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 19 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

نقاشی فرهنگسرای نیاوران نقاشی خط نمایشگاهی با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) علیرضا روح‌الامینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر