کد خبر: 968011 A

کتاب صوتی «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» نوشته‌ی بیژن نجدی با صدای پیام دهکردی وارد بازار کتاب و رسانه شد.

به گزارش ایلنا، مجموعه داستان «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» اثر زنده‌یاد بیژن نجدی (نویسنده و شاعر ایرانی) به روایت پیام دهکردی (بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون) منتشر شد.

«یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» تنها اثری است که در زمان زندگانی بیژن نجدی منتشر شد و حالا 23 سال پس از درگذشت نویسنده‌اش این‌بار به ‌صورت کتاب گویا در اختیار علاقمندان به شنیدن داستان‌های معاصر ایرانی قرار می‌گیرد.

این کتاب روایت ۱۰ داستان کوتاه با موضوع «مرگ» است. داستان‌هایی که هر کدام از زاویه‌ای متفاوت و مجزا به این موضوع می‌پردازد. «سپرده به زمین»، «استخری پر از کابوس»، «روز اسب‌ریزی»، «تاریکی در پوتین»، «شب سهراب‌کشان»، «چشم‌های دکمه‌ای من»، «مرا بفرستید به تونل»، «خاطرات پاره‌پاره‌ی دیروز»، «سه‌شنبه‌‌ی خیس» و «گیاهی در قرنطینه» عناوین داستان‌های مجموعه‌ی «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» هستند.

روایت نمایش‌گونه پیام دهکردی از داستان‌های شاعرانه‌ی نجدی ترکیبی شنیدنی را خلق کرده است که برای مخاطبان قصه‌های ایرانی و دوست‌داران کتاب گویا لذت‌بخش خواهد بود.

انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ این اثر را «بهنام کلاه‌بخش» برعهده داشته است.

«یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» با زمان 3 ساعت و 30 دقیقه در اپلیکیشن طاقچه در دسترس علاقه‌مندان به کتاب گویا قرار گرفته است.

نسخه‌ی چاپی «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» اولین‌بار در سال 73 توسط نشر چشمه منتشر شد و طی این سال‌ها چهل بار دیگر تجدید چاپ شده است.

کتاب ادبیات رمان شعر پیام دهکردی بیژن نجدی کتاب یوزپلنگانی که با من دویده اند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر