کد خبر: 965688 A

دومین و آخرین برنامه اعلام نتایج از دور دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید، امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه) روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت تا با اعلام آرای مردمی، برگزیدگان قسمت‌های ششم تا دهم هم مشخص شوند و جدول ۲۰ استعداد برتر که به نیمه‌نهایی عصرجدید راه می‌یابند، کامل شود.

به گزارش ایلنا، امشب، بعد از خبر ساعت ۲۲ معلوم خواهد شد که از میان گروه پرواز و گروه به‌نگار در برنامه ششم، گروه قشقایی و سروش فرهمند در برنامه هفتم، مصطفی حسنلو و گروه نسل‌جدید در برنامه هشتم، صالح سخندان و گروه بچه‌ی‌شهر در برنامه نهم و داریوش سوسنی و گروه اعجوبه‌های کوچک در برنامه دهم، کدام اجراها رای بیشتری از مردم کسب کرده‌اند و همچنین، کدام اجراها می‌توانند از بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و احسان علیخانی، رای نجات دریافت کنند و راهی نیمه‌نهایی شوند. پیشتر، امین حیایی و رویا نونهالی با رای نجات به عرفان طهماسبی و علی فریادی، از این امکان خود، استفاده کرده بودند.

بعد از این برنامه، «عصرجدید» وارد مراحل تولید مرحله نیمه‌نهایی خواهد شد و استعدادها در باشگاه مهارت، برای رسیدن به اجرایی بهتر و فینالیست‌شدن، تمرین خواهند کرد و آموزش خواهند دید.

امین حیایی احسان علیخانی آریا عظیمی‌نژاد رویا نونهالی شبکه سه سیما عصر جدید سیدبشیر حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر