کد خبر: 964941 A

برای اولین بار در «میدون» رسانه ملی؛

تعداد ۷ شرکت کننده مسابقه تلویزیونی «میدون» که در برنامه های مرداد ماه این رویداد شرکت کرده بودند به همراه ۴ شرکت کننده منتخب آرای مردمی برای رونق کسب کار خود در زمینه‌های مختلف از تولید پرینترهای سه بعدی تا پرورش بره وام‌های چند صدمیلیونی تا چند میلیاردی دریافت کردند.

به گزارش ایلنا، ۱۱ شرکت کننده منتخب آرای مردمی و نظر هیات داوران در ۸ قسمت مرداد ماه رقابت کارآفرینی «میدون» با تامین سرمایه توسط سرمایه‌گذاران خصوصی و دولتی مورد حمایت این مسابقه تلویزیونی قرار گرفتند.

چرخه حمایت برنامه «میدون» از نوآوران و کارآفرینان دارای ایده‌های کسب و کار برتر با اختصاص وام‌های چند صد میلیونی تا چند میلیاردی به شرکت کنندگانی که بعد از جلب نظر هیات داوران این مسابقه و توسط آرای مردم انتخاب می‌شوند، کامل شد.

بدین ترتیب در برنامه اخیر «میدون» این شرکت‌کنندگان به شرح زیر با حمایت سرمایه‌گذارانی از جمله صندوق کارآفرینی امید و کمیته امداد امام خمینی(ره) معرفی شدند:

مرضیه خانی برای تولید ضدلغزش سطوح، عبدالله منصوری برای تولید پرینتر سه بعدی، کمال خاتمی برای تولید حلوا ارده خرمایی، مهدی محرم‌پور برای تولید سیستم‌های زیرسطحی مکانیکی هوشمند، علی محمدی برای بسته‌بندی خرما، حبیب داستانی نیسی برای تولید بازی‌های دیجیتال، علی بهشتی برای تولید دستگاه ضدعفونی کننده ازن ژنراتور، مرتضی رحمانی برای تولید محصولات غذایی کم پروتئین، علی دشتی برای کسب و کار دفتر شما و رضا شعبانی برای تعاونی پرورش بره شرکت کنندگانی بودند که موفق شدند وام های این رقابت کارآفرینی را به خود اختصاص دهند.

گفتنی است این اتفاق برای اولین بار در این مسابقه تلویزیونی اتفاق می‌افتد و کارآفرینان جوان می‌توانند از رونق کسب و کار خود بعد از حضور در این برنامه مطمئن باشند. تامین سرمایه این حمایت از سوی موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی صورت می‌گیرد.

مسابقه تلویزیونی «میدون» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی پنجشنبه و جمعه شب‌های هر هفته بعد از اخبار شبانگاهی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

کارآفرینان برتر شبکه سه سیما برنامه میدون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر