کد خبر: 964371 A

در هجدهمین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

​در قسمت هجدهم از فصل سوم برنامه «مکث» گیتی خامنه میزبان جوانی است که در شب کنکور نابینا و فلج شده و بعد از انجام آزمایشات متوجه می‌شود به بیماری ام‌اس مبتلا شده است.

به گزارش ایلنا، هجدهمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» دوشنبه ۱۷ شهریور ساعت ١٩:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته سوم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه محرم تهیه شده گیتی خامنه مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه گیتی خامنه میزبان رضا کلبادی جوانی است که در شب کنکور نابینا و فلج شده و بعد از انجام آزمایشات متوجه می‌شود به بیماری ام‌اس مبتلا شده است. این خبر آغاز افسردگی و انزوای پسر جوان می‌شود. به طوری که در اثر افسردگی دچار اضافه وزن و بیماری‌های جسمی دیگر شده و انگیزه‌هایش را از دست می‌دهد. اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود و کلبادی تصمیم می‌گیرد به زندگی برگشته و از انزوا خارج شود. او حدود ۴۵ کیلو از وزنش را کم کرده و با رعایت دستورات پزشکی سرپا شده و بینایی‌اش را تا حدود زیادی به دست می‌آورد.

مرد جوان تصمیم می‌گیرد علیه بیماری جنگیده و به سایر بیماران مبتلا به ام‌اس هم کمک کند. او سایتی راه‌اندازی کرده و حالا برای یاری به هم‌دردهایش از هیچ کوششی دریغ ندارد. کلبادی  در این مسیر با دختری به نام افسانه افشان‌زاده که در انجمن ام‌اس مشغول کار بود آشنا و این آشنایی منجر به ازدواجی عاشقانه می‌شود. قصه شنیدنی این زوج را که به تازگی ازدواج کرده‌اند در برنامه امشب «مکث» ببینید و بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

کنکور شبکه دو سیما برنامه مکث گیتی خامنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر