کد خبر: 961499 A

دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیر جاهد گفت: ثبت‌نام سومین جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد باتوجه به شرایط کنونی و درخواست متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال تمدید شد.

به گزارش ایلنا، دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد گفت: ثبت نام سومین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد با توجه به شرایط کنونی و درخواست متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال تمدید شد.

مهدی مساح بیدگلی (دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیر جاهد) با اعلام این خبر گفت: جشنواره امسال در بخش‌های دونوازی و گروه‌نوازی برگزار می‌شود و بسیاری از گروه‌های متقاضی به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی نتوانستند تمرینات خود را پیگیری کرده و آثار مورد قبولشان را به جشنواره ارسال نمایند.

وی افزود: البته تعدادی از متقاضیان هم آثارشان را به دبیرخانه جشنواره فرستادند، اما به دلایل ذکر شده هیئت داوران مرحله اول جشنواره موفق به بررسی آثار نشدند.

دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیر جاهد در مورد برگزاری این رویداد در سال آینده نیز گفت:  با توجه به شرایط پیش آمده و لزوم برگزاری با شکوه جشنواره در سومین دوره خود، شورای سیاست‌گذاری تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه سال جاری گرفت تا مرحله نهایی جشنواره در سال 1400 برگزار گردد.

در این جشنواره که شامل سه بخش: موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه‌نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه‌های موسیقی با توجه به رده سنی و سوابق آموزشی پس از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مطالعه فراخوان و آئین‌نامه جشنواره، فرم ثبت‌نام را از طریق و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد www.moeenjahed.ir دریافت و تکمیل نموده و به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان  بهمن ماه 1399 خواهد بود.

سومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می‌شود.

آیین نامه جشنواره فراخوان خانه موسیقی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر