کد خبر: 958153 A

فیلم تلویزیونی «27 برج» با حضور مسئولان عالی‌رتبه استان مرکزی کلید خورد و پیش‌بینی می‌شود که در 18 جلسه فیلم‌برداری آن به پایان برسد.

به گزارش ایلنا، فیلم تلویزیونی «27 برج» با حضور مسئولان عالی‌رتبه استان مرکزی کلید خورد و پیش بینی می‌شود که در 18 جلسه فیلم‌برداری آن به پایان برسد.

داستان فیلم فیلم «27 برج» در شهر اراک و در لوکیشن‌هایی چون کارخانه واگن‌سازی پارس، بازار تاریخی اراک، ایستگاه راه آهن و بیش از 15 لوکیشن دیگر روایت می‌شود و در واقع ادای دینی به جامعه کارگری در کشور است و سعی دارد تا به تأثیرات تعدیل نیروهای کارگری کارخانه‌ها بر بدنه اقتصادی، اجتماع و خانواده‌های آنها بپردازد.

به گفته سعید مرادی تهیه کننده این فیلم، سعی شده تا با تهمیداتی که شرکت واگن‌سازی پارس و راه آهن ج.ا.ا برای بازسازی ناوگان‌های فرسوده و مهیا شدن شرایط کاری برای بازگشت کارگران به محل کار سابق خود انجام می‌دهند، اشاره کند و تأثیرات بیکاری جامعه کارگری را از زوایای گوناگون مورد توجه قرار دهد.

 مرادی می‌گوید، یکی از دلایل اصلی ساخت این فیلم نام‌گذاری سال‌های 98 و 99  به سال رونق تولید و جهش تولید توسط رهبر معظم انقلاب است و در راستای این شعارها سعی شده تا احیای خط تولید و توجه به جامعه کارگری و مطالبات به حق آنها را در این فیلم به نمایش در آوریم.

گفتنی است؛ عبدالرضا اکبری، حبیب دهقان نسب، رزیتا غفاری، سیروس همتی، حسن اسدی، محسن میرزایی، زهرا یزدانی و روفیا محضری از بازیگران این فیلم تلویزیونی به شمار می‌روند.

سایر دست اندرکاران فیلم تلویزیونی «27 برج» عبارتند از: تهیه کننده: سعید مرادی، کارگردان: سامان مرادحسینی، نویسنده: نفیسه شکوری، مشاور پروژه: سیامک کاشف‌آذر، مدیر فیلم‌برداری: پویان آقابابایی، مدیر برنامه‌ریزی: امیرحسین غفاری، دستیار اول کارگردان: ارس رزاز، مدیر صدابرداری: هادی سلیمان‌زاده، مدیر تولید: سعید عطایی، طراح چهره‌پردازی: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: نیکان خشکباری، مدیر تدارکات: محمد وطن‌چی، منشی صحنه: لیلا مربی، عکاس: بهزاد عباسی، تدوین: مهدی مهرنیا و کیخسرو کاووسی، موسیقی: رضا خسروی، ناظر کیفی: داریوش منتظری، هماهنگی تولید: جعفر طریقتی، دستیارتهیه‌کننده: پویا پازکی.

یادآور می‌شود فیلم تلویزیونی «27 برج» محصول معاونت امور استان‌های صدا وسیما و صدا و سیمای استان مرکزی است.

استان مرکزی سینما اراک تله فیلم فیلم تلویزیونی 27 برج واگن‌سازی پارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر