کد خبر: 955135 A

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت از حمایت ۶/۲ میلیارد ریالی مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدفخرالدین اسماعیلی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها، از حمایت معاونت قرآن و عترت در خصوص طرح‌های مؤسسات قرآن و عترت با قابلیت اجرا در فضای مجازی، با اعتبار دو میلیارد و ششصد میلیون ریال خبر داد.

اسماعیلی گفت: پس از ارسال فراخوان کارگروه فضای مجازی به تمامی استان‌ها در خصوص دریافت ایده‌ها و طرح‌های قرآنی در فضای مجازی؛ در نهایت طرح­‌های ۷۸ مؤسسه قرآنی با نظارت و داوری کارشناسان انتخاب شد که مبلغ ۲/۶۰۰ میلیون ریال از سوی کمیته حمایت دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها به حساب آن مؤسسات واریز شد.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها ضمن تاکید بر حمایت‌های صورت گرفته از طرح‌های نرم‌افزاری و برنامه محور موسسات فرهنگی قرآن و عترت، اشاره کرد و گفت: این حمایت در واقع بخشی از جبران هزینه‌های تهیه و تولید برنامه‌ها و نرم‌افزارها بوده است که علاوه بر آن نیز حمایتی از سوی برخی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها جهت اجرای هر چه بهتر طرح‌های یاد شده اختصاص داده شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با انجام این قبیل حمایت‌ها زمینه آشنایی و هدایت هر چه بیشتر مؤسسات و فعالان قرآنی جهت انجام فعالیت در فضای مجازی فراهم شود.

جهت مشاهده فهرست عناوین طرح ها و مؤسسات حمایت شده اینجا را کلیک کنید.

طرح‌های مجازی مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر