کد خبر: 953113 A

وحید تاج:

ارکستر «خواجوی کرمانی» به رهبری میرامیر میری و خوانندگی وحید تاج کنسرت آنلاینی را به افتخار کادر درمانی کشور در روزهای کرونایی برگزار کرد.

به گزارش ایلنا، کنسرت آنلاین «ارکستر خواجوی کرمانی» به خوانندگی وحید تاج در مجموعه کاروانسرای گنجعلی‌خان شهر کرمان اجرا و به کادر درمانی کشور تقدیم شد. «ارکستر خواجوی کرمانی» از سال گذشته متشکل از نوازندگان شهر کرمان به سرپرستی سهیل حسنی‌سعدی تاسیس شد.

این ارکستر پس چند جلسه تمرین نخستین کنسرت خود را به صورت آنلاین به رهبری میرامیر میری، خوانندگی وحید تاج و حضور چند نوازنده مهمان در کاروانسرای گنجعلی‌خان کرمان با اجرای چند قطعه از ساخته‌های میری، یک قطعه آوازی و سرود ای ایران ساخته روح الله خالقی روی صحنه برد.

وحید تاج در بین اجرای این برنامه که برای قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان برگزار شد، به نقل از یکی از مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان گفت: کادر درمان بریده‌اند و شرایط بر آنها سخت است. ضمن اینکه آنها با مرگ هر بیمار کرونایی، می‌گریند.

 این خواننده موسیقی ایرانی که از وضعیت کادر درمانی و تعداد بالای مبتلایان و قربانیان بیماری کرونا منقلب شده بود، ادامه داد: از مردم ایران می‌خواهم تا کرونا را جدی بگیرند و نگذارند وضع از این که هست بدتر بشود.

«ارکستر خواجوی کرمانی» با حمایت شهرداری کرمان روی صحنه رفت. این در حالی است که مهران عالم‌زاده شهردار کرمان قبل از شروع کنسرت، با قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، این ارکستر را یکی از سرمایه‌های معنوی کرمان دانست و از حضور هنرمندان مهمان به ویژه وحید تاج که برای حمایت از این ارکستر به کرمان رفته بودند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/
بهداشت و درمان درمان سرمایه مرگ وزارت ارشاد کرونا دفتر موسیقی وحید تاج کادر درمان کنسرت آنلاین شهرداری کرمان اداره ارشاد کرمان کویید ۱۹ ارکستر خواجوی کرمانی کارونسرای گنجعلی خان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر