کد خبر: 952371 A

آلبوم «با من بخوان» با صدای علیرضا قربانی و موسیقی حسام ناصری منتشر شد.

به گزارش ایلنا، آلبوم «با من بخوان» شامل آهنگ‌های گذشته پروژه با من بخوان است که طی یک سال و نیم گذشته منتشر شده بودند و پنج آهنگ جدید است. در این آلبوم هم مانند اجراها و آثار گذشته پروژه با من بخوان شنونده تلفیق آواز ایرانی و موسیقی الکترونیک در تنظیم‌ها هستیم. اما آهنگ‌های جدید این مجموعه تا حدودی نزدیک به آثار ارکسترالی شده است که قبلاً از علیرضا قربانی بیشتر شنیده بودیم. در این مجموعه جمعی از نوازندگان سرشناس کشور حضور دارند و میکس و مسترینگ آثار توسط «آرش پاکزاد» انجام شده است.

اولین آلبوم مشترک علیرضا قربانی و حسام ناصری ماحصل پروژه‌ با من بخوان است که انتشار تک‌آهنگ‌های آن از اسفند 1397 آغاز شد. این پروژه با مدیریت «علی رضوی» در اردیبهشت سال گذشته و همزمان با ماه مبارک رمضان طی نه سانس در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت. در ادامه و با استقبال چشمگیر مخاطبان، کنسرت‌های با من بخوان طی سی و چهار سانس روی صحنه رفت. تا پیش از ماه‌های سوگواری و پس از آن در فصل پائیز هم ادامه تور با من بخوان در شهرهای دیگر ایران برگزار شد. در ادامه هم قرار بود که سانس‌های تمدیدی این کنسرت در تهران در فصل زمستان برگزار شود. اما رویدادهای تلخ نیمه دوم سال گذشته و شیوع ویروس کرونا باعث شد تا پروژه با من بخوان فقط یک سانس اجرا در ماه اسفند به میزبانی تالار وحدت داشته باشد. 

علاقه‌مندان برای تهیه نسخه فیزیکی با من بخوان می‌توانند از طریق مراکز معتبر فرهنگی و هنری و همچنین برای تهیه نسخه دیجیتالی می‌توانند از طریق سایت «بیپ تونز» و پلتفرم‌های بین‌المللی پخش موسیقی اقدام نمایند. طی روزهای گذشته در تبلیغات آلبوم با من بخوان از هشتگ قانونی بشنویم استفاده شده بود.

ایران فرهنگی و هنری موسیقی وزارت ارشاد ویروس علیرضا قربانی کرونا کنسرت دفتر موسیقی موسیقی تلفیقی ماه مبارک رمضان موسیقی ایرانی موسیقی الکترونیک حسام ناصری کویید ۱۹ آلبوم با من بخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر