کد خبر: 950757 A

دبیر کانون آهنگسازان سینمای ایران مطرح کرد؛

در آستانه انتخابات هیئت مدیره خانه سینما، مهدی بزرگمهر دبیر کانون آهنگسازان سینمای ایران با نگارش یادداشتی موضع کانون را در قبال برگزاری مجمع عمومی خانه سینما اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در آستانه انتخابات هیئت مدیره خانه سینما، مهدی بزرگمهر دبیر کانون آهنگسازان سینمای ایران با نگارش یادداشتی موضع کانون در قبال برگزاری مجمع عمومی خانه سینما را اعلام کرد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

«به‌اطلاع اعضا محترم خانه سینما می‌رساند کانون آهنگسازان در صورتی در مجمع عمومی حضور می‌یابد که کلیۀ صنوف حق رای و معرفی کاندید برای هیئت مدیره داشته باشند. در غیر اینصورت از تایید هرگونه تجمع و نتیجۀ انتخاباتِ یک‌طرفه و امضای صورتجلسه خودداری خواهد کرد. خانه سینما یک شرکت خصوصی و موروثی نیست، بلکه متعلق به تمامی صنوف و اهالی سینما است و هرگونه تصمیم فردی، نقل‌قول‌های بی‌اعتبار  و غیر‌قانونی خلاف اساسنامه از طرف هر فرد، مقام یا مسئولی باشد، قابل پیگرد قانونی است.  

گرفتاری فعلی ما از طرف افرادی خاص، غیر‌مسئول و شناخته شده طی این سال‌ها برای خانه سینما ایجاد شده و باید یک روزی پاسخگو باشند. 

در صورت وجود هرگونه بن‌بستی در برگزاری مجمع، کانون آهنگسازان خواهان تعیین یک «سرپرست» قابل اعتماد، بی‌طرف و خوش‌نام برای خانه سینما از طرف صنوف است تا مراحل قانونی‌شدنِ خانه سینما طی شود و ادامه این وضع فرسایشی و خسته‌کننده را به نفع خانه سینما نمی‌دانیم و بیش از این قابل تحمل نیست.»

b027e815-3c51-4ef7-95da-6a9e21d558dc

انتخابات خانه سینما سینمای ایران هیئت مدیره کانون آهنگسازان خانه سینما شرکت موروثی نیست، بلکه متعلق به تمامی صنوف سینما است ادامه این وضع فرسایشی را به نفع خانه سینما نمی‌دانیم دبیر کانون آهنگسازان سینمای ایران مهدی بزرگمهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر