کد خبر: 950338 A

سینا علم آلبوم «کمانه رو» را براساس موسیقی اینترومنتال و تک‌نوازی کمانچه منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، سینا علم آلبوم «کمانه رو» را براساس موسیقی اینترومنتال و تک‌نوازی کمانچه منتشر کرد. این اثر را می‌توان همراهی کمانچه با آنسامبل‌های مختلف دانست.

«کمانه‌رو» قطعاتی در ژانرهای موسیقی ایرانی، موسیقی ایرانی و موسیقی جز، موسیقی ایرانی و موسیقی راک، موسیقی ایرانی و موسیقی ارمنی دارد و این در حالی است که علم پارتیتور، دو قطعه‌ی «سیر واهی» و «به دور ابرها» را نیز همراه اثر منتشرکرده است.

او پیش از این برای این اثر موفق شده بود تا در بخش آلبوم ِمسابقه‌ گلوبال میوزیک اواردز، مدال نقره را دریافت کند که درباره‌اش گفته است: «من به صورت آنلاین در مسابقه‌ای شرکت کردم. برایم جذاب بود موسیقی‌ای که رنگ و بوی شرقی و خاورمیانه‌ای دارد، مورد پسند هیئت داوران غیرایرانی قرار گرفته و برایم جذاب تر شد که صدای ساز من روی یک غیرایرانی تاثیر گذاشته است. چون نشانگر این بود که موسیقی زبان مشترک بین المللی است. یعنی نیازی نیست مرا دیده باشند و زبانم را بدانند تا ساز مرا درک کنند.»

WhatsApp Image 2020-08-05 at 6.11.44 PM (1)

 

خاورمیانه موسیقی وزارت ارشاد کرونا آلبوم کنسرت علم دفتر موسیقی کمانچه موسیقی تلفیقی موسیقی ایرانی کمانه سینا علم کویید19 آلبوم کمانه رو موسیقی اینترومنتال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر