کد خبر: 950094 A

حجت الاسلام میثم امرودی (رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران) با صدور پیام تسلیتی جان باختن شماری از مردم لبنان در پی انفجار بزرگ بندر بیروت را به دولت و ملت لبنان تسلیت گفت و آمادگی این سازمان را برای هرگونه کمک اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام میثم امرودی (رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران) با صدور پیام تسلیتی جان باختن شماری از مردم لبنان در پی انفجار بزرگ بندر بیروت را به دولت و ملت لبنان تسلیت گفت و آمادگی این سازمان را برای هرگونه کمک اعلام کرد.

در این پیام تسلیت که نسخه‌ای از آن در اختیار پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر قرار گرفت آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تلخ و فاجعه بار انفجار بندر بیروت که به جان باختن تعداد زیادی از مردم عزیز لبنان و مجروح شدن جمعی دیگر منجر شد موجب تاثر و تالم گردید. این حادثه تلخ را به خانواده های جان باختگان ، مسئولان، ملت قهرمان و داغدار لبنان بویژه جناب حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان تسلیت عرض نموده و همدردی خود را با برادران لبنانی اعلام می نمایم. ایستادن در کنار ملت سربلند و مقاوم لبنان در این ایام مایه افتخار است. ضمن آرزوی رحمت و مغفرت برای جان باختگان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه تلخ، آمادگی خود را برای هرگونه کمک به ملت شریف لبنان اعلام می‌دارم. 

میثم امرودی 

15 مرداد 1399 مصادف با 15 ذی الحجه 1441»

 

دولت شهرداری تهران لبنان ملت سازمان فرهنگی هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر