کد خبر: 949563 A

سیما سادات لاری؛ سخنگوی وزارت بهداشت چهارشنبه ۱۵ مرداد مهمان برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» می‌شود.

به گزارش ایلنا، برنامه «در انتهای الوند» صبح چهارشنبه حوالی ساعت ۷:۳۰ در بخش‌های متعدد و همراه با نکات ویژه خبری و مهمانان مختلف روانه آنتن می‌شود.

این برنامه علاوه بر میزبانی از آقای لاری سخنگوی وزارت بهداشت و گفتگو با وی درباره شرایط ویژه همه‌گیری کوید ۱۹ در کشور با حمید رضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، به مناسبت روز جهاد دانشگاهی صحبت خواهد کرد.

همچنین مسعود مردانى دشتى فوق تخصص بیمارى‌هاى عفونى و عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا به گفتگو با مجری برنامه می‌پردازد.

برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» مجله‌ای تصویری با آیتم‌های بسیار متنوع است که می‌کوشد در مسیر افزایش شور و انگیزه و در راستای افزایش روحیه امید در مخاطبانش گام بردارد. 

این برنامه ضمن تمرکز بر گفتگوهای متنوع و دعوت از صاحب‌نظران حوزه‌های گوناگون، تلاش کرده با ضرب‌آهنگی مناسب آیتم‌هایی جذاب را به نمایش بگذارد. مخاطبان «در انتهای الوند» هر روز صبح در جریان مهمترین اخبار فرهنگی‌-هنری روز قرار می‌گیرند و شاهد مرور و بررسی داغ‌ترین خبرهای ورزشی هستند. تولید برنامه‌های آموزشی در قالب ویدیوهای کوتاه یک تا دو دقیقه‌ای با موضوعاتی چون نویسندگی، عکاسی، خوشنویسی، آشپزی، حقوقی، باغبانی، فناوری و ... از جمله دیگر بخش‌های دیدنی این برنامه به شمار می‌روند.

«در انتهای الوند» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

خوشنویسی عکاسی فناوری وزارت بهداشت سخنگوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر