کد خبر: 948442 A

محسن روزبهانی:

محسن روزبهانی می‌گوید فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» هوشمندانه به مشکلات و معضلات مهاجرت می‌پردازد که این مشکلات باید ریشه کن شود تا تمامی دنیا در صلح و آرامش باشند.

محسن روزبهانی متخصص جلوه‌های ویژه میدانی سینما و رییس انجمن جلوه‌های ویژه میدانی در گفتگو با ایلنا درباره فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» ساخته خداداد جلالی گفت: فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» از مشکلات مهاجرت می‌گوید که همیشه وجود داشته ولی کسی به آن توجهی نمی‌کند. این فیلم تأثیرگذاری زیادی دارد و مخاطب از همان ابتدا با آن ارتباط برقرار می‌کند.

رییس انجمن جلوه‌های ویژه میدانی در ادامه بیان کرد: همکاری با خداداد جلالی در فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» بسیار لذت بخش بود و یکی از کارهایی بود که بدون مشکل و دردسر آن را تمام کردیم. همچنین به دلیل نگاه مثبت این کارگردان بود که همه عوامل توانستند به راحتی در کنار هم فعالیت کنند.

وی افزود: خوشبختانه در این فیلم عوامل مانند یک خانواده در کنار هم بودند و به همین دلیل است که مخاطب با این فیلم ارتباط برقرار می‌کند. خداداد جلالی چون با نگاه دقیق کارگردانی می‌کند اصلا احساس نمی‌کردیم که ساعت‌ها مشغول کار و فعالیت هستیم. یکی از ویژگی‌های مثبت این کارگردان همین موضوع است.

این متخصص جلوه‌های ویژه میدانی سینما در پایان گفت: فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» هوشمندانه به مشکلات و معضلات مهاجرت می‌پردازد و امیدوارم روزی برسد که این مشکلات ریشه کن شود و تمامی دنیا در صلح و آرامش باشند.

خانواده مشکلات مهاجرت بچه گفتگو با ایلنا «بچه‌ای با جوراب قرمز» هوشمندانه به مشکلات مهاجرت می‌پردازد «بچه‌ای با جوراب قرمز» به مشکلات مهاجرت می‌پردازد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر