کد خبر: 945139 A

بیست و هشتمین دوره نمایشگاه صد اثر صد هنرمند، رویداد تابستانی گالری گلستان، به دلیل شرایط وخیمی که کرونا به وجود آورده است، در فضای مجازی برپا می‌شود.

به گزارش ایلنا، لیلی گلستان (مدیر گالری گلستان و طراح رویداد صد اثر صد هنرمند) گفت: از دهم مرداد تا اول مهر ماه صد اثر صد هنرمند در وب سایت و اینستاگرام گالری گلستان میزبان علاقمندان به هنر و البته خریداران آثار هنری خواهد بود.

او گفت: ٧١٣ اثر متقاضی شرکت در این دوره بودند که ٢٨٢ اثر منتخب شده به نمایش و فروش گذاشته می شود.

گلستان درباره چرایی برپایی صد اثر صد هنرمند در فضای مجازی گفت: مردم مدام می پرسیدند صد اثر چه وقت بر گزار می شود. البته با نمایش آنلاین، تماشاچی خیلی خیلی بیشتری خواهیم داشت اما باید ببینیم از لحاظ فروش چه می شود . فال است و تماشا. من هم که همیشه دل به دریا می زنم و با یک یا علی به سوی خطر کردن می روم . می نشینیم به تماشا که امسال تقدیر این نمایشگاه محبوب چگونه خواهد بود.

صد اثر صد هنرمند معمولا سکوی معرفی هنرمندان تازه و مقیم شهرستان است، لیلی گلستان در این باره گفت: خیلی اسامی تازه دیدم که در کنار کسانی که هر سال شرکت می کردند در این دوره آثارشان معرفی می شود. سهم هنرمندان مقیم شهرستان هم مانند همیشه بسیار بالاست؛ امسال اصفهانی ها غوغا کردند و حدود یک سوم آثار از اصفهان آمده است،از شیراز ،مشهد، رشت و کرمان هم کارهایی ارائه می شود.

او درباره حضور آثار چهره های شناخته شده گفت: چند مجموعه دار کارهای زیبایی دادند آثاری از پرویز کلانتری، رضا مافی، فرامرز پیلارام، پروانه اعتمادی ، ناصر اویسی ، اردشیر محصص،کامبیز درمبخش و ...

گلستان درباره قیمت آثار گفت: قیمت آثار از ۲۵۰ هزار تومان شروع می شود، اما میانگین قیمت ها حدود یک تا پنج میلیون تومان است، گران ترین اثر هم ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

اصفهان زیبایی فضای مجازی قیمت گذاری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر