کد خبر: 943168 A

هرچند تابستان امسال به دلیل ویروس کرونا مسافرت‌ها کاهش پیدا کرده ولی تردد در جاده‌ها بیشتر از فصل‌های دیگر است.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، یکی از مسائل مهم برای کسانی که  اتومبیل دارند و در جاده‌ها تردد می‌کنند در دسترس بودن یک تعمیرگاه مطمئن است. بارها پیش آمده که زمانی در جایی میان جاده گیر افتاده‌ایم و به تعمیرکار نیاز حیاتی داریم و از سوی دیگر فرد یا شماره مطمئنی نمی‌شناسیم که به آن زنگ بزنیم، امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی را می‌توانیم انتخاب کنیم. 

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی سال 1314 آغاز به کار کرد و امروز بیش از 800 دستگاه خودروی امدادی (سبک و سنگین) در اختیار دارد و با بیش از  20 شرکت امدادی در سراسر شرکت قرارداد منعقد کرده است که هرکدام از این شرکت‌ها صدها ماشین در اختیار دارند.

همچنین امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مجری ارائه خدمات پس از فروش برخی از شرکت‌های خودروساز در سراسر کشور، مجری ارائه خدمات خودرویی به برخی از شرکت‌های بیمه‌ای (اجرای طرح‌های مشترک)، مجری ارائه خدمات امدادی در زمینه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی با همکاری مدیریت خدمات و منابع نیروی انتظامی است.

عضویت در فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی، عضویت در اتحادیه‌ی بین‌المللی جهانگردی، عضویت در SOS جهانی، عضویت در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و عضویت در کمیته اجرایی طرح‌های وِیژه ترافیکی پلیس راهور ناجا ازجمله ویژگی‌های امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است.

تمامی اتومبیل‌های امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی امکانات یک تعمیرگاه کامل را دارند، جک هیدرولیکی 3 تنی، جرثقیل دستی و لوازم اضافی(کابل و زنجیر)، جعبه ابزارآلات مختلف (پیچ گوشتی‌های مختلف- اره‌آهن بر با کمان – آچارهای مختلف بکس- تخت- رینگی و... )، پیچ گوشتی 4 سو و 2 سو – پیچ گوشتی مچی– انبردست – انبرقفلی – دم باریک – آچار فرانسه – آچار قفلی – آچار تخت یک سری – آچار رینگی یک سری – یچار یک سری – تخت یک سری – آچار یک سر بکس انبری – بکس یک جعبه – آچار آلن ستاره‌ای یک دست – آچار آلن شش پر یک دست –آچار آلن هشت پر یک دست – چکش – قلم – دستگاه شارژ باطری و دینام – فازمتر تستر یا اهم متر- رابط باطری – قیف روغن – گالن آب – گالن بنزین – لامپ تستر- چراغ سیار – سیم رابط باطری به باطری – تایلیور بزرگ ترک متر – تایلیور کوچک – فرچه سیمی – خار جمع کن – خار باز کن – آهن ربا – آچار گاز تنظیم کاربراتور – آچار شمع، چکش پتک 5/3 کیلوگرمی و ...

اگر  اتومبیل شما در هر جاده خیابان یا اتوبانی در هر نقطه‌ای از کشور دچار نقص فنی شد، در صورتی که هر کدام از کارت‌های امداد خودروی کانون جهانگردی  و اتومبیلرانی (برنزی، نقره‌ای، طلایی، الماس) را داشته باشید، می‌توانید با شماره‌های تلفن گویا 09629 (شماره رایگان سراسری) یا با شماره‌های 66710710-021 و 6423-021واحد پیام تماس و به صورت شبانه‌روز درخواست خود را مطرح کنید و امداد خودرو با اعزام نزدیکترین واحد سیار اقدام به مرتفع نمودن مشکلات خودروی شما می‌کند.

علاقمندان و متقاضیان  دریافت کارت طلایی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می‌توانند با شماره‌گیری 66956610داخلی 305 و 310 و شماره‌های 09127925419 و 09367706369 کارت خود را دریافت کنند.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران چگونه در تابستان در راه نمانیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر