کد خبر: 941999 A

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان به صورت مجازی در روز چهارشنبه اول مرداد ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم حیدری با اشاره به برگزاری مراسم مجازی اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در روز چهارشنبه (یکم مرداد ماه) گفت: مرحله استانی اختتامیه این برنامه گسترده فرهنگی در بهمن‌ماه سال گذشته در استان‌های مختلف برگزار شده بود که با توجه به شرایط به وجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، اختتامیه سراسری آن به تعویق افتاد و در نهایت به‌صورت مجازی و با محوریت پایگاه اینترنتی شبکه ترویج کتاب‌خوانی ایران به آدرس bookpromotion.ir/live و در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و سایت آپارات برگزار خواهد شد.

این مراسم روی چهارشنبه اول مرداد ۱۳۹۹ و از ساعت ۲۱ تا ۲۲ برگزار خواهد شد و باشگاه‌های برگزیده، نامه‌های برگزیده، کلیپ‌های برگزیده، نویسنده برگزیده، تسهیلگر برگزیده و غیره معرفی خواهند شد.

جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان نزدیک به ۲۲ هزار باشگاه با بیش از ۳۳۰ هزار عضو دارد که زیر نظر۲۰ هزار تسهیلگر در حال فعالیت است.

علاوه بر برگزاری اختتامیه، تالار گفت‌وگوی اجتماعی تسهیلگران با موضوع «بحث و بررسی شیوه‌های ادامه فعالیت جام باشگاه‌ها در شرایط شیوع ویروس کرونا» فعال خواهد بود. این تالار به مدت هفت روز فعال خواهد بود و در مرحله بعدی، دبیرخانه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی به جمع‌بندی نظرات تسهیلگران خواهد پرداخت.

اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر