کد خبر: 939949 A

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: در دور جدیدی از بازدیدهای نظارتی ۳۰گروه از کارشناسان این اداره کل از تاسیسات گردشگری سطح استان بازدید می‌کنند.

به گزارش ایلنا، فریدون فعالی (مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان) با اشاره به آنکه ۳۰ گروه نظارتی از تاسیسات گردشگری استان کرمان بازدید می‌کنند، گفت: این گروه‌های نظارتی در نقاط مختلف این استان حضور پیدا کرده و از نزدیک بر عملکرد تاسیسات گردشگری شامل هتل، هتل آپارتمان، بوم گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، مجتمع‌های تفریحی و پذیرایی و... نظارت می‌کنند.

او افزود:بازدید های مذکور در راستای افزایش سطح کیفیت خدمات و بالا بردن میزان رضایت‌مندی گردشگران و همچنین بررسی روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

فعالی تصریح کرد: به واحدهای گردشگری که موازین و اصول بهداشتی را رعایت نکنند اخطار داده می‌شود و درصورت عدم رعایت دوباره واحد مورد نظر پلمب خواهد شد.

او با اشاره به اینکه این طرح در تالارهای پذیرایی با همکاری و مشارکت دستگاه‌هایی همچون اداره بهداشت اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: اجرای طرح مذکور به منظور جلوگیری از هر گونه تخلف در حوزه تاسیسات و مراکز گردشگری این استان است.

تاسیسات گردشگری استان کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر