کد خبر: 939013 A

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: به منظور تامین سلامت و اعضای کتابخانه ملی ایران و پرسنل خدمت‌رسان به اعضا از پذیرش افراد بدون ماسک یا شیلد به محیط کتابخانه ملی ایران و تالارهای مطالعه خودداری می‌شود.

به گزارش ایلنا، رضا شهرابی (مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران) بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اعضای کتابخانه ملی ایران تاکید کرد و گفت: باتوجه به فراهم شدن امکان استفاده از کتابخانه ملی از یک تیرماه سال جاری در روزهای کرونایی برای هر ۲ گروه عادی و پژوهشی، لازم است که همه استفاده‌کنندگان از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران موارد و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

شهرابی با انتقاد از اینکه در مواردی شاهد عدم استفاده از ماسک یا شیلد توسط اعضای کتابخانه ملی ایران هستیم، افزود: اگر در مواردی چنانچه مشاهده شود اعضا پس از ورود به کتابخانه به موارد مذکور بی‌توجه هستند، ضمن هدایت آنها به خارج از کتابخانه ملی ایران موارد به عنوان تخلف ثبت می‌شود.

وی درباره شرایط عضوگیری کتابخانه ملی ایران در روزهای کرونایی اظهارداشت: فرآیند عضوپذیری کتابخانه ملی ایران به صورت حضوری از یک تیرماه آغاز شده است و تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا الزامات بهداشتی جدیدی را به صورت رسمی اعلام کند، ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/
سلامت ماسک کتابخانه سازمان اسناد کتابخانه ملی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر