کد خبر: 937111 A

جدیدترین و تکمیلی‌ترین اطلاعات از فیلم جدید کریستوفر نولان با عنوان "تنت" منتشر شد. نولان گفته است این فیلم هم به پای محبوبیت فیلم‌های قبلی‌اش خواهد رسید و هم در ابعاد سینمایی و هنری منتقدان را راضی نگاه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جدیدترین و تکمیلی‌ترین اطلاعات از فیلم جدید کریستوفر نولان با عنوان "تنت" منتشر شد. نولان که گفته است این فیلم هم به پای محبوبیت فیلم‌های قبلی‌اش خواهد رسید و هم در ابعاد سینمایی و هنری منتقدان را راضی نگاه خواهد داشت، در گفت و گویی با میرور اطلاعات جدید از این فیلم ارائه کرده است. آخرین ساخته نولان معجونی است از پیچیدگی دنیای درونی فیلم "ممنتو"، سحر خیره کننده "پریتسیژ"،  جدال میان علم ، فلسفه و آگاهی ای که در فیلم هایی چون "اینتراستالر"، "اینسپشن" ، و در نهایت فضای تاریک و آخرالزمانی سه‌گانه معروفش است. نولان که به گفته بسیاری از اصحاب سینما در اثر اخر خود سینمای جنگ را قدمی پیش تر برده بود، حال در پروژه ای متهورانه به سراغ یک فیلم آخر الزمانی دیگر رفته است. فیلمی که موضع اصلی ان در مورد جنگ جهانی سوم است.  

طبق آنچه از قبل وعده داده شده است بنا است فیلم تنت از تاریخ 17 جولای سال جاری در سینماهای بریتانیا به نمایش عمومی درآید. اما با توجه به گسترش بیماری کرونا هنوز مشخص نیست که آیا سازندگان فیلم خواهند توانست اثر را در موعد معهود اکران کنند یا خیر. طبق اطلاعاتی بدست آمده نقش محوری این فیلم را جان دیوید واشنگتن ایفا می کند. واشنگتن که دو سال پیش در گلدن گلوب برای بازی در فیلم مرد سیاه نامزد باریگری بهترین نقش اول مرد شده بود، در فیلم تازه نولان یک افسر اطلاعاتی است که درصدد جلوگیری از بروز جنگ جهانی سوم است.

رابرت پتینسن که از او فیلم خاطره انگیز توالیت را به یاد داریم در این فیلم دیگر نقش محوری را بر عهده دارد. طبق آنچه از تریلر فیلم دستگیر می شود، پتینسن نیز همکار واشنگتون در این ماموریت است. علاه بر این‌ها الیزابت دبیکی که پیشتر در گستبی بزرگ او را دیده بودیم، کنث براناگاه و مایکل کین هم در این اثر پرخرج به ایفای نقش پرداخته‌اند. در خلاصه داستان فیلم چنین آمده: یک سازمان امنیتی-اطلاعاتی بزرگ میکوشد تا با استفاده از تکنولوژی سفر در زمان از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کند.

0_Tenet (2)

0_Tenet (1)

0_Tenet

هالیوود کریستوفر نولان کارگردان اینسپشن اینتراستالر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر