کد خبر: 935747 A

پوستر نمایش تجربی و آنلاین «نغمه شبانه» با طراحی آروین فولادی‌فر در آستانه این اجرا رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، پوستر نمایش تجربی و آنلاین «نغمه شبانه» با طراحی آروین فولادی‌فر در آستانه این اجرا رونمایی شد.

آروین فولادی‌فر، تصویرساز، گرافیست و کارتونیست که دانش آموخته تصویرسازی دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد بوده، از سال ۲۰۱۳ با کارگردان و طراح این اثر تجربی و آنلاین همکاری خود را آغاز کرده است.

وی در خصوص این روند همکاری با تاکید بر ذهن مینیمالیست طراح و کارگردان این اثر چنین گفت: «در نظرمان طراحی ساده، مفهومی و در عین حال مختصر بود که ورای فرم مفهومی را نیز در نظر داشته باشد.»

وی در ادامه تاکید کرد: «تصویرسازی‌ها و آثار گرافیکی ناییو و خام با جنس تجربی و فقیر-فقیر در تفسیر گروتفسکی از تأتر- هماهنگی خوبی دارد. بر این اساس، ژانر ساده و شکل‌های وکتور (بُرداری) شیوه طراحی من با ذهنیت کارگردان همخوانی دارد.»

وی در پایان در خصوص شیوه طراحی پوستر این اثر چنین عنوان کرد: «ایده‌ی این پوستر ساده بود و بعد ساده‌تر و باز هم ساده‌تر شد. دو قاب مثل پنجره یا تلویزیون، دو زن، دو شکل ساده در سایه، بالا و پایین، افتراق و فاصله ایده‌های اصلی این طرح بوده‌اند، لوگوتایپ این اثر نیز مشابه تایپوگرافی نشان روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها طراحی شد که با رنگ آبی مزین شد، همچنین رنگ‌بندی کلی این اثر سعی داشت چاپ‌های هافتون و کاغذ نشریات را بازتداعی کند.»

بازیگران این اثر (در بخش ایران) سروناز نانکلی، (و در بخش آمریکا) مرلیکس ونتورا خواهند بود و از دیگر عوامل می‌تواند به زهره رحمانی (طراح لباس)، استودیو پارکینگ - صادق حسین (ضبط صدا) و سارا حدادی (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای)، ساخت تیزر you studio اشاره کرد.

نمایش آنلاین «نغمه شبانه» به نویسندگی مهسا طالبی با کارگردانی مشترک دنیز خاطری و ربکا میلر، محصول مشترک ایران و آمریکا یکشنبه ۱۵ تیر ماه مصادف با ۵ جولای ساعت ۱۰ شب به وقت تهران و ۱۴ به وقت نیویورک در کانال یوتیوب Evening Melody-An Experiment اجرا خواهد شد.

رونمایی از پوستر تئاتر آنلاین نغمه شبانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر