کد خبر: 934845 A

مرتضی میرباقری معاون سیما در پیامی درگذشت سیروس گرجستانی هنرمند پیشکسوت تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

  «انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت سیروس گرجستانی، هنرمند محبوب و دوست‌داشتنی، موجب تأثر و اندوه عمیق اینجانب شد. قبول از میان رفتن بازیگری که همواره با چهره‌ای بشاش و خندان، لبخند را بر لب همه می‌نشاند، دشوار است.

مرحوم سیروس گرجستانی هم از هنرمندان توانایی بود که همیشه با روی باز و انگیزه‌ای فراوان با سیما همکاری می‌کرد؛ چون عاشق مردم و فرهنگ و هنر این سرزمین بود.

این بازیگر با نقش‌هایی به یادماندنی در آثار طنز، جای خود را در دل همه باز کرده بود و مردم وی را با این آثار به یاد خواهند داشت. در کارنامه سیروس گرجستانی همچنین بازی در تعداد چشمگیری سریال فاخر تاریخی و انقلابی دیده می‌شود که نشان از تعهد و مسئولیت پذیری وی برای روشنگری و اعتلای تفکر و فرهنگ این ملت داشت؛ سریال‌هایی چون «امام علی»، «ولایت عشق»، «کیف انگلیسی»، «مدرس»، «کلاه پهلوی» و «شاهرگ» که با روایتی درباره سال‌های صدر انقلاب اسلامی، این شب‌ها از شبکه دو سیما درحال پخش است.

اینجانب، درگذشت این هنرمند فقید را حضور خانواده محترم ایشان، خانواده رسانه ملی، جامعه هنری و مردم کشورمان تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان از خداوند متعال طلب صبر و برای آن هنرمند والا مقام رحمت و غفران الهی مسئلت دارم.»

تلویزیون جامعه عشق معاون سیروس گرجستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر