کد خبر: 934287 A

شورای نظارت بر اسباب‌بازی اعلام کرد در سال ۱۳۹۹ هیچ افزایشی در تعرفه‌های خدمات خود اعمال نکرده است و این نرخ تا پایان شهریور نیز ثابت می‌ماند.

به گزارش ایلنا، شورای نظارت بر اسباب‌بازی با اشاره به آنکه در سال ۱۳۹۹ هیچ افزایشی در تعرفه‌های خدمات خود اعمال نکرده است و این نرخ تا پایان شهریور نیز ثابت می‌ماند، این اقدام را با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ به عنوان سال «جهش تولید» و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های حمایتی دولت از فعالان حوزه اسباب‌بازی عنوان کرد.

در این زمینه هر نوع تغییر در تعرفه خدمات در آینده از سوی «شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی» اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شورای نظارت بر اسباب‌بازی در این زمینه از تمامی طراحان و تولیدکنندگان درخواست کرده است برای دریافت گواهی ثبت، مجوز تولید و هولوگرام اسباب‌بازی‌های تولیدی خود به دبیرخانه این شورا در تهران مجتمع شهرک غرب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خیابان شهید حسن سیف مراجعه کنند.

 شورای نظارت براسباب‌بازی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۷۷ تشکیل شد  تا ساماندهی صنعت اسباب‌بازی را در کشور از طریق حمایت،هدایت و نظارت بر طراحی،ساخت، واردات و توزیع اسباب‌بازی کودکان برعهده بگیرد.

اسباب‌بازی جهش تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر