کد خبر: 932805 A

مجموعه تلویزیونی «باخانمان» بزودی با پایان مراحل پیش تولید و انتخاب قطعی عوامل و معرفی بازیگران منتخب وارد فاز تولید خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سریال «باخانمان» جدیدترین همکاری زینب تقوایی و برزو نیک‌نژاد پس از تجربه «دودکش» است. پروژه‌ای که تقوایی در مقام تهیه‌کننده و نیک نژاد در جایگاه نویسنده و دستیار کارگردان در آن حضور داشتند. تهیه‌کنندگی «باخانمان» را زینب تقوایی به عهده دارد و نیک‌نژاد کارگردان سریال است. سازندگان کمدی «باخانمان» بزودی با معرفی بازیگران اصلی، کار تولید را در لوکیشن‌های متنوعی در تهران پی خواهند گرفت.

فیلمنامه سریال را نیز امیر برادران به عنوان نخستین تجربه مستقل خود می‌نویسد. نام او پیش از این در گروه نویسندگان سریال‌های نام آشنایی چون «مسافران»، «ساختمان پزشکان»، «در حاشیه»، «هیولا» ثبت شده بود.

در کارنامه تقوایی تهیه‌کنندگی آثار پرمخاطبی مثل سریال‌های «دودکش»، «مدینه»، «پشت بام تهران» و «زیر پای مادر» و چند پروژه تلویزیونی در دهه ۸۰ از جمله مجموعه مستند «۳۶۰ درجه»، «بانوی آفتاب»، «جاده غلات» و ... به چشم می‌خورد. تقوایی پارسال فیلم سینمایی «سمفونی نهم» را نیز در جایگاه تهیه‌کننده روی پرده داشت.

از نیک نژاد نیز طی سال‌های گذشته در مقام کارگردان سریال‌های مخاطب پسند «دردسرهای عظیم۱و ۲»، «ساخت ایران۲» و ... و فیلم‌های سینمایی «ناخواسته»، «زاپاس»، «لونه زنبور» را شاهد بوده‌ایم که بعضاً جزو ساخته‌های پرفروش بوده‌اند. او فیلم «دوزیست» از آثار بخش مسابقه جشنواره فجر سال گذشته را نیز در نوبت اکران دارد.

سریال «باخانمان» قرار است از شبکه سوم سیما روی آنتن رود.

جاده زینب فیلم سینمایی مسافران شبکه سوم سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر