کد خبر: 932094 A

سری جدید مجله تصویری «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی از دوشنبه این هفته ۹ تیر ماه از ساعت ۲۲ الی ۲۴ به صورت زنده روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

به گزارش ایلنا، سری جدید مجله تصویری «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی از دوشنبه این هفته ۹ تیر ماه از ساعت ۲۲ الی ۲۴ به صورت زنده روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

اجرای این برنامه را حسین قناعتی و مهدی جعفری که هر دو از اساتید دانشگاه هستند برعهده خواهند داشت.

فصل نخست «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی از ۲۱ اسفند ۹۸ تا ۲۱ فروردین ۹۹  در اوج شیوع ویروس کرونا هرشب از شبکه سلامت سیما پخش شد و در ادامه سه شب در هفته یعنی یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه شب‌ها به کار خود ادامه داد. هم‌اکنون فصل جدید «کشیک سلامت» هر هفته دوشنبه شب‌ها ساعت ۲۲ تا ۲۴ از شبکه سلامت پخش می‌شود.  

محوریت این برنامه گفت‌وگوهای چالشی حول موضوعات مختلف حوزه سلامت با حضور کارشناسان خبره کشور بود و در این نوبت شاهد مجله تصویری پزشکی و مطالبه‌محور خواهیم بود که به نوعی صدای مردم در رسانه ملی و در حوزه سلامت محسوب می‌شود.

«کشیک سلامت» با هدف پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم از نظام سلامت و مسئولان این حوزه شامل بخش‌های مختلفی از جمله گزارش‌های روز، بررسی آخرین اخبار، گفت‌وگو و ... خواهد بود.

«کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی هر هفته دوشنبه شب‌ها ساعت ۲۲ الی ۲۴ روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

تلویزیون رسانه ملی صدا و سیما شبکه سلامت مجله تصویری کشیک سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر