کد خبر: 931150 A

مجوز پنجمین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما صادر شد؛

مجوز پنجمین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما با مدیریت حوزه هنری صادر شد.

به گزارش ایلنا، مصطفی حسینی خالدی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» با اعلام خبر کسب مجوز پنجمین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما گفت: سرانجام امروز ۴ تیرماه سامانه اختصاصی ارائه شده توسط موسسه «بهمن سبز» با عنوان «گیشه ۷» مجوزهای لازم را کسب کرد.

وی افزود: این سامانه به آدرس Gisheh۷.ir با برخورداری از آخرین تکنولوژی فروش آنلاین بلیت از امروز به سامانه سمفا متصل شد تا آماده خدمات دهی به مخاطبان باشد. ما برنامه راه‌اندازی سامانه‌ فروش آنلاین خود را طبق هدف‌گذاری‌های پیشین از سال گذشته آغاز کرده بودیم و سال گذشته اجرای پایلوت آن را در «پردیس سینمایی هویزه» با موفقیت پشت سر گذاشتیم.

مدیرعامل «بهمن سبز» درباره همکاری این سامانه با دیگر سینماها گفت: این سامانه در کنار پوشش ۱۵۰ سالن سینمای حوزه هنری در سراسر کشور، با بسیاری از سینماها نیز قرارداد فروش اینترنتی در دست اقدام دارد. به طور کلی همه سینماهای سراسر کشور می‌توانند به‌صورت کاملا رایگان به «گیشه ۷» اضافه شوند و ظرفیت خدمات‌دهی رایگان به سینمای ایران تدارک دیده شده است.

پوشش سینمای ایران بلیت سامانه فروش مجوز پنجمین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما صادر شد حوزه هنری هم سامانه فروش بلیت سینما زد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر