کد خبر: 930443 A

نوید نوروزی تصنیف «آتش جدایی» را برای تیتراژ فیلم سینمایی «عطر داغ» خواند.

به گزارش ایلنا، نوید نوروزی در تازه‌ترین فعالیت خود تیتراژ فیلم سینمایی «عطر داغ» را خواند.

ملودی این اثر از ساخته‌های استاد حبیب‌الله بدیعی با شعری از تورج نگهبان است. تنظیم این قطعه به عهده سیدمحمد تنکابنی بوده است. سیدمحمد تنکابنی که برخی از آثار او پیشتر توسط آنسامبل KNM در برلین به اجرا درآمده است فضای ملودیِ این تصنیف را به سبکی نوین تنظیم کرده تا رنگی دیگر به فیلم عطر داغ ببخشد.

در این آهنگ آوا عباس‌زاده به عنوان هم‌خوان، حضور دارد. آوا عباس‌زاده نیز پیشتر آلبومی به نام «رفته ز دل» روانه بازار کرده است.

در این آهنگ الیاس دژآهنگ هارمونیکا، بهنام ابوالقاسم پیانو و نوید حمیدی ویلنسل نواخته‌اند.

«عطر داغ» به تهیه‌کنندگی امیرشهاب رضویان و سیدمحمد اطهری تهیه و تولید شده و بازیگرانی چون سیما تیرانداز، شهرام حقیقت‌دوست، بهاره کیان‌افشار، مهرداد صدیقیان، شیوا مکی‌نیان، احسان امانی و خاطره اسدی در آن به نقش آفرینی پرداخته‌اند.

کارگردان این فیلم علی ابراهیمی تازه‌ترین تجربه‌‌ فیلمسازی خود را به آزمون و خطا گذاشته است. تیتراژ این فیلم تولید شرکت بانگ آوای سارنگ(باس) است.

نوید نوروزی خواننده موسیقی ایرانی است و چندین سال در مکتب اصفهان آواز خوانده است. در کانادا و در رشته‌ فلسفه تحصیل کرده و چندی است برای ادامه فعالیت هنری به ایران بازگشته است.

نوروزی از شاگردان استاد علی‌اصغر شاه‌زیدی است.

این خواننده تاکنون کنسرت‌هایی با «ارکستر نقش جهان»، «خنیاگران مهر»، گروه «تیدا» و ارکستر «پارسوا» داشته است.

«آتش جدایی با صدای نوید نوروزی، بشنوید و دانلود کنید:

 

نماهنگ «آتش جدایی»:

 

تلویزیون فیلم سینمایی موسیقی وزارت ارشاد سینما دفتر موسیقی امیرشهاب رضویان حبیب الله بدیعی علی اصغر شاه زیدی نوید نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر